Концерт до Дня Перемоги в Онуфріївському РБК

Аватар пользователя Администратор

Чудовий концерт підготували і провели вихованці Олександрійського коледжу культури та мистецтв. Було багато дуже чудових номерів, після виконання яких глядацький зал вибухав шквалом аплодисментів та вигуками «браво». На концерті були присутні народний депутат України Олесь Довгий, голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко, голова районної ради Тетяна Уткіна.

На концерт були запрошені учасники бойових дій Михайло Кохно і Сергій Костевич, вдова партизана Зінаїда Тюрлюн, діти війни. До слова запросили голову Онуфріївської РДА Сергія Самородченко. Сергій Миколайович нагадав присутнім, що в війні прийняли участь понад шість мільйонів українців, серед них 8000 жителів Онуфріївського району. Під час визволення району загинуло 5700 воїнів серед них 3400 жителів Онуфріївщини. Понад 2000 юнаків та дівчат з району було відправлено на примусові роботи до Германії.

Подякував Сергій Миколайович працівникам тилу, бо без їх важкої праці Перемога була б неможлива. Привітав дітей війни, на дитинство який припали ті страшні часи. Побажав всім здоров’я, добра, благополуччя, щоб у домівках завжди панували мир, спокій та достаток. До привітань долучився народний депутат України Олесь Довгий, який вручив учасникам бойових дій подарунки.     

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     ___     ___    ____  
/'__`\ /'__`\ /'___`\ /'___`\ /'___\
/\_\L\ \ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\ \__/
\/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_/// /__ \ \ _``\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \ \ \ \L\ \
\ \____/ \ \____/ /\______/ /\______/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_____/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015