Команда ДП «Онуфріївський лісгосп» «Зелена Варта» зайняла ІІІ місце в квесті «Збережемо ліс разом»

Аватар пользователя Официальный источник

Команда ДП «Онуфріївський лісгосп» «Зелена Варта» на чолі з директором лісгоспу О.В.Деркач, у складі членів команди Михайла Косенка, Олександра Агафонова, Андрія Марченка та Анни Бойко  взяли активну участь в інтелектуально-рухливій грі «Лісквест» під назвою «Збережемо ліс разом», приуроченій до Дня працівника лісу.

Уболівали за учасників «Лісквесту» працівники підприємств та управління на чолі з очільником лісової галузі області Н.Ревенко та профспілкові лідери разом з головою обласної лісівничої профспілки М.Слюсаровою.

Наша команда «Зелена Варта» успішно виконала всі поставленні завдання, зокрема: виконали рухливі завдання, показали спортивну вправність, змагалися у вирішенні інтелектуальних завдань, демонстрували нестандартне мислення, кмітливість та за результати «Лісквесту» зайняла ІІІ переможне місце.

Усі гравці показали командний дух, спритність і витривалість. Захід дозволив лісівникам краще пізнати один одного, зарядив усіх позитивом, відволік від робочих турбот. По закінченню квесту усі команди були нагороджені відзнаками, призами й цінними подарунками.

 

Прес-секретар ДП "Онуфріївський лісгосп"

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ______   ______    __   
/'_ `\ /'__`\ /\ ___\ /\ ___\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/ \ \ \__/ /\ \L\ \
\/_> _ <_ \/_/_\_<_ \ \___``\ \ \___``\ \/_> _ <_
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015