Колишні безробітні тепер піклуватимуться про тепло

Аватар пользователя Официальный источник

Отримавши замовлення від роботодавців щодо підготовки кадрів до початку опалювального сезону, фахівцями Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості, з липня поточного року, було розпочато кропітку роботу  щодо підбору персоналу для  підприємств-замовників.

Протягом липня – вересня цього року, тривала тісна співпраця з  відділом  освіти Онуфріївської райдержадміністрації, центральною районною лікарнею, сільськими радами  та іншими підприємствами району.

Враховуючи вимоги роботодавців до професіоналізму персоналу та наявності документального підтвердження кваліфікації, районною філією були організовані курси

підвищення кваліфікації за професією «Оператор котельні».

Навчання на курсах успішно пройшли   16  безробітних за професією «Оператор котельні». Завдяки своїй наполегливості, безробітні підтвердили власні знання, отримали дозволи на виконання робіт за професією та реальні робочі місця, на які з  початком  опалювального  сезону працевлаштовані. У свою чергу, роботодавці залишились задоволеними якісною  підготовкою персоналу.

Таким чином, завдяки співпраці працедавців з районною  філією обласного центру зайнятості, у найкоротші терміни відбувся якісний підбір кадрів з числа безробітних, їх навчання та укомплектування вакансій.

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __    ______    __    ____   ______  
/\ \\ \ /\ ___\ /'__`\ /'___\ /\ ___\
\ \ \\ \ \ \ \__/ /\_\L\ \ /\ \__/ \ \ \__/
\ \ \\ \_ \ \___``\ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \ \___``\
\ \__ ,__\ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \/\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015