Кіровоградщина: стан ринку праці

Аватар пользователя Официальный источник

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (7,3%), на кваліфікованих робітників з інструментом (23,3%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування,   складання устаткування і машин (23,2%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (10,2%).

Станом на 01 травня 2017 року в центрах   зайнятості  області було зареєстровано  15,4 тис. безробітних   громадян, з  яких 55,0% складали  жінки, 35,5% – молодь  віком до 35 років, майже 40,8% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-квітні 2017 року статус безробітного мали 27,7 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в квітні майже 2,0 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-квітні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 7,5 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 27,2%. Також було працевлаштовано 1,9 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 5,1 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 18,6% .

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 3,6 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 13,2% .

Станом на 01 травня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,8 тис. од.

У середньому на одну вакансію претендувало 6 осіб, у тому числі серед професіоналів – 2 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом –2 особи, серед фахівців – 6 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 10 осіб, серед технічних службовців – 10 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного  устаткування – 4 особи, серед  громадян  без спеціальної підготовки – 9 осіб, а також серед кваліфікованих  робітників   сільського  господарства – 7 осіб.

Станом на 01 травня поточного року 11,1 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, збільшився з 11,4% (за 2015 рік) до 12,4%   (2016 рік) економічно активного населення.

 

 

Відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __    ________   __   
/'__`\ /'_ `\ /'__`\ /\_____ \ /'__`\
/\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \/___//'/' /\_\L\ \
\/_/_\_<_ \ \___, \ \/_/_\_<_ /' /' \/_/_\_<_
/\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ /\_/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015