Кіровоградщина: що відбувається на ринку праці?

Аватар пользователя Официальный источник

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (6,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом (17,2%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання   за   роботою  технологічного  устаткування,   складання   устаткування і машин (36,3%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (8,1%).

Станом  на  01 квітня  2017  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано  17,8 тис. безробітних   громадян, з  яких 50,8% складали  жінки, 35,6% – молодь  віком до 35 років, майже 39,0% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-березні 2017 року статус безробітного мали 25,7 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в березні майже 2,0 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-березні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 4,4 тис. безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 17,2%. Також було працевлаштовано 1,5 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 3,8 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 15,0% .

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 3,1 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 11,9% .

Станом на 01 квітня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 3,7 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  5  осіб, у  тому  числі серед професіоналів – 3 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом –2 особи, серед фахівців – 6 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 10 осіб, серед технічних службовців – 9 осіб, серед робітників з  обслуговування технологічного  устаткування – 3 особи, серед  громадян  без спеціальної підготовки – 7 осіб, а також серед кваліфікованих  робітників   сільського  господарства – 5 осіб.

Станом на 01 квітня поточного року 13,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, збільшився з 11,4% (за 2015 рік) до 12,4%   (2016 рік) економічно активного населення.

 

Відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     _     _     ___    ______  
/'___`\ /' \ /' \ /'___`\ /\ ___\
/\_\ /\ \ /\_, \ /\_, \ /\_\ /\ \ \ \ \__/
\/_/// /__ \/_/\ \ \/_/\ \ \/_/// /__ \ \___``\
// /_\ \ \ \ \ \ \ \ // /_\ \ \/\ \L\ \
/\______/ \ \_\ \ \_\ /\______/ \ \____/
\/_____/ \/_/ \/_/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015