Капсула часу

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Рівно п’ятдесят років тому в селищі Онуфріївка, в Обеліск Слава було закладено капсулу часу, яка була адресована нащадкам. Відкрити її потрібно в 2017 році.

Що там знаходилося достеменно ніхто не знав. Одні казали шо там може бути магнітофонна, або кіно стрічка і потрібно мати апаратуру старого типу. Тому було прийняте рішення дістати капсулу, підготуватися, а тільки потім збирати людей.

Під час ремонту капсулу дістали, в ній знаходилися документи, альбом з фото та декілька номерів районки. Але на жаль під дією вологи послання з минулого було повністю знищено. Тому дізнатися як жили та працювали люди в далекому 1967 році нам не вдалося. Пропонуємо вашій увазі фото того, що хоч трохи збереглося.  

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

цеж смішно, зараз безліч живих людей які пам'ятають що було 50 років тому, і як жили, тільки шкода що не всі це пам'ятають, або просто не хочуть памятати...

Добавить комментарий

 ________  __ __    ______   ______    ____  
/\_____ \ /\ \\ \ /\ ___\ /\ ___\ /'___\
\/___//'/' \ \ \\ \ \ \ \__/ \ \ \__/ /\ \__/
/' /' \ \ \\ \_ \ \___``\ \ \___``\ \ \ _``\
/' /' \ \__ ,__\ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \
/\_/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\// \/_/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015