Камбурліївка відсвяткувала День перемоги

Аватар пользователя Администратор

9 травня село Камбурліївка Онуфріївського району разом з всією Україною святкувала День Перемоги. Урочиста частина розпочалася о дев’ятій годині ранку. Вулицями села пройшла святкова колона, яку очолювали прапороносці з прапорами України, за ними йшли юні барабанщиці та жителі села.

Зупинилась колона біля обеліску Слави та Братської могили, ведуча свята розповіла, що на гранітних плитах викарбувані імена тих, хто в 1943 році загинув визволяючи Камбурліївку. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Сільський голова Сергій Крутько привітав односельців зі святом і запросив до слова голову Онуфріївської державної адміністрації Сергія Самородченко і голову товариства «Родіна» Миколу Зубкова.

Сергій Миколайович тепло привітав присутніх зі святом Перемоги, нагадав про ті страшні часи. При визволенні села загинуло 87 солдат та офіцерів, 210 жителів Камбурліївки не повернулися з війни в рідне село. Побажав жителям села мирного, безхмарного неба, злагоди та добробуту. До привітань приєднався Микола Леонідович, який зауважив, що, на жаль, в селі не залишилося жодного ветерана війни, всі вони вже пішли у Вічність, але пам’ять про їх військовий подвиг жива і буде жити.

По завершенню урочистої частини всі бажаючі могли почастуватися справжньою польовою кашею.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     ___     __     __   
/\ ___\ /'__`\ /'___`\ /'__`\ /'_ `\
\ \ \__/ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \
\ \___``\ \/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \/_> _ <_
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ /\______/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_____/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015