Інвентаризація - найкращий показник досягнень лісівників

Аватар пользователя Официальный источник

В 2017 році ДП «Онуфріївське лісове господарство створило 50га лісових культур, в т.ч. 28,8 га захисних насаджень.

          Незважаючи на те, що цей рік був не дуже сприятливий для вирощування садивного матеріалу та приживлюваності лісових культур (через надмірну літню температуру), ДП «Онуфріївський лісгосп» отримав добрі результати своєї праці.

Всього підлягло щорічній інвентаризації  лісових культур 1-3 річного віку 163,3 га, середня приживлюваність лісових культур 1-3 річного віку, становить 78,5%  при плановій 74,9%., також пройшла атестація не зімкнутих лісових культур 4-річного та старшого віку загальною площею 916,1 га, в тому числі за класами якості:

1-й клас – 414 га; 2-й клас – 407,2 га;  3-й клас –  94,9 га.

          Лісові культури – за умови досягнення ними, у певно визначеному віці відповідної  зімкнутості крон, густоти та висоти переводяться у вкриті лісовою рослинністю землі та передаються в експлуатацію. Цього  року  переведено в  вкриті  лісовою рослинністю 211,2 га лісових культур.

        В розсадниках, теплицях, коробах вирощено 0,5 млн. шт. сіянців листяних та хвойних порід. Асортимент порід в цьому  році налічує 10 видів лісоутворюючих порід  та 10 видів декоративних порід.

        Закладено 1 га новорічних ялинок.

        Бажаємо кожному деревцю міцного коріння та великих приростів у висоту. Помірних дощиків, м'якої зими та лагідного сонця.

 

 

Інженер лісових культур                                   О. Явтушенко

ДП «Онуфріївський лісгосп»    

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   ___     _    __ __    __ __   
/\_____ \ /'___`\ /' \ /\ \\ \ /\ \\ \
\/___//'/' /\_\ /\ \ /\_, \ \ \ \\ \ \ \ \\ \
/' /' \/_/// /__ \/_/\ \ \ \ \\ \_ \ \ \\ \_
/' /' // /_\ \ \ \ \ \ \__ ,__\ \ \__ ,__\
/\_/ /\______/ \ \_\ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/
\// \/_____/ \/_/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015