Інновації служби зайнятості на допомогу педагогічним працівникам

Аватар пользователя Официальный источник

У рамках проведення обласного Місячника профорієнтації для молоді «Твоя кар’єра починається сьогодні»  фахівцями Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості для педагогічних працівників Онуфріївській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  проведено інформаційний семінар.

Розпочинаючи семінар фахівець з профорієнтації  районної філії Вадим Крамаренко наголосив, що непоодинокими є випадки коли необдуманий вибір професії призводить до того, що випускники професійно-технічних, вищих навчальних закладів не можуть працевлаштуватись за здобутою освітою, і як наслідок стають клієнтами  служби зайнятості.

«Профорієнтаційна робота сьогодні є обов’язковою складовою шкільного життя, оскільки вибір конкретної професії – завдання складне і не завжди під силу підлітку, тому шкільний вчитель може не тільки допомогти зробити конкретний вибір, але й протягом декількох років цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб діти, починаючи зі шкільної лави, добре орієнтувалися в світі професій, зокрема актуальних в районі та регіоні загалом. Для цього необхідно поступово та цілеспрямовано вводити дітей у світ професій, давати необхідну інформацію, використовуючи при цьому нові методики», - зазначив В.Крамаренко.

Тож, для проведення ефективної комплексної профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді фахівці районної філії тісно співпрацюють з педагогічними працівниками навчальних закладів району.

У  рамках семінару відбулася презентація профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для  он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

В. Крамаренко зауважив, що відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн  форматі  без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у виборі(зміні) професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей, саморозвитку та ін. Програма заснована на діагностиці. За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Учасники  заходу переконалися в тому, що використання сучасних ресурсів розширює можливості якісної допомоги  у виборі чи зміні професії тим, хто її потребує.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __    __ __    ________   _   
/\ \\ \ /'_ `\ /\ \\ \ /\_____ \ /' \
\ \ \\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ \/___//'/' /\_, \
\ \ \\ \_ \ \___, \ \ \ \\ \_ /' /' \/_/\ \
\ \__ ,__\ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ /' /' \ \ \
\/_/\_\_/ \ \_\ \/_/\_\_/ /\_/ \ \_\
\/_/ \/_/ \/_/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015