Європейський ліс-квест

Аватар пользователя Официальный источник

Команда працівників державного підприємства "Онуфріївське лісове господарство" на чолі з директором лісгоспу В.П.Здебською взяли участь в інтелектуально-рухливій грі, приуроченій до Дня працівника лісу і присвяченій інтеграції українських лісівників у європейське лісове спів-товариство. 

Уболівали за учасників «Євро лісу» працівники підприємств та управління на чолі з очільником лісової галузі області Н.Ревенко та профспілкові лідери разом з головою обласної лісівничої профспілки М.Слюсаровою.

Наша команда «Quercus ilex» (Дуби кам’яні) представляла європейську країну Мальта. Інші команди представляли Бельгію, Данію, Ірландію, Кіпр, Люксембург, Угорщину, Фінляндію, Португалію та Швецію. Гравців вирізняли косинки з кольорами прапорів європейських країн та деталі національних костюмів європейців.

Учасники квесту виконували кілька завдань. До креативної презентації команди готувалися вдома. Над рештою працювали на місці. Це були виступ капітанів, пошукове завдання, тімбілдінг, фотографування відповідно до заданих тем. Захід дозволив лісівникам краще пізнати один одного, зарядив усіх позитивом, відволік від робочих турбот.

І хоча гравці демонстрували гарні результати і дружню командну гру, не обійшлося без переможців та переможених.  По закінченню квесту усі команди були нагороджені відзнаками, призами й цінними подарунками.

 

Прес-секретар ДП "Онуфріївський лісгосп"

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ____    __    __ __     __   
/'_ `\ /'___\ /'__`\ /\ \\ \ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \__/ /\_\L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \
\/_> _ <_ \ \ _``\ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \ \___, \
/\ \L\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \/__,/\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015