І в 55 років можна грати в футбол

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В 1963 році в селі Попівка Онуфріївського району, в сім’ї Корнієвських народився хлопчик, якого назвали Віктор. Змалку Віктор захоплювався футболом, закінчив 7 класів в Попівській школі продовжив отримувати освіту в Онуфріївці. Його вміння та велике бажання грати в футбол замітили та оцінили. Спочатку Віктор грав за Попівську «Зорю», потім за Онуфріївський «Урожай», а потім за «Рубін».

Коли Онуфріївський «Рубін» брав участь в обласному чемпіонаті, під час гри в Новій Празі Віктора було визначено кращим бомбардиром з особистим рахунком в 9 м’ячів. В даний час Віктор живе та працює в Горішніх Плавнях, одружений має двох дорослих дітей. Продовжує грати за недавно відновлену команду «Зоря» та за Кременчукське «Динамо».

Дуже часто буває на своїй малій Батьківщині, буваючи в райцентрі завжди спілкується з футболістами та відвідує свого колишнього тренера Трояна Віктора Євгеновича. Приклад Віктора Корнієвського доводить, що у футбол можна грати і в поважному віці, адже спорт, дарує людині здоров’я, то ж побажаємо Віктору Олександровичу спортивного довголіття, щоб він ще багато років радував вболівальників чудовою грою.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     __    ________  ____  
/'_ `\ /\ \\ \ /'__`\ /\_____ \ /'___\
/\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_\L\ \ \/___//'/' /\ \__/
\ \___, \ \ \ \\ \_ \/_/_\_<_ /' /' \ \ _``\
\/__,/\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ /' /' \ \ \L\ \
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ /\_/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/___/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015