І що ж робити?

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Чудовим місцем для відпочинку в Онуфріївці є головний стадіон району. Традиційно на ньому окрім спортивних змагань проходять перший і останній дзвоник, раніше тут святкували Івана Купала та День селища.

Звичайно на таких святах працює виїзна торгівля, та це й логічно: попит народжує пропозиції. Але куди ж дівати сміття?

На стадіоні знаходиться вісім сміттєзбиральників і для проведення змагань це більше чим необхідно, але в свята, особливо після частування кашею, або юшкою їх виявляється замало. Зважаючи на те, що часто гості свята приносять напої та закуску з собою. От і носять сміття просто в парк між деревами. Зараз листя опало і такі стихійні смітники видно «в повній красі».

Автор не знає що тут можна зробити, дехто каже що потрібно поставили великі сміттєзбиральники наприклад з бетонних кілець, але їх розіб’ють, другі пропонують на час свята ставити причіп з великим написом «СМІТТЯ», а після свята його вивозити. При чому кажуть, що і автомобільного легкового вистачить. А головне при проведенні свят назначати відповідального, проводити роз’яснювальні розмови з продавцями і, найголовніше, з гостями свята, так як це було при проведенні обласного конкурсу «Невичерпні джерела». Тоді такого смітника не було. 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __    ______   __ __     __   
/'__`\ /\ \\ \ /\ ___\ /\ \\ \ /'_ `\
/\_\L\ \ \ \ \\ \ \ \ \__/ \ \ \\ \ /\ \L\ \
\/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \ \___``\ \ \ \\ \_ \ \___, \
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \ \ \__ ,__\ \/__,/\ \
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \_\
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015