Хвала рукам, що пахнуть хлібом

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В п’ятницю, 20 липня, в селі Камбурліївка Онуфріївського району святкували День врожаю. Свято проводилось на території господарства. Першим до мікрофону запросили директора Товариства “Родіна” Миколу Зубкова. Микола Леонідович тепло поздоровив присутніх з закінченням жнив та подякував за тяжку та невтомну працю, адже в цю пору важливий кожен день, кожна година і якщо час буде згаяний, то частину врожаю можна втратити.  А врожай в цьому році був гарний, жнива пройшли без втрат та пригод, на жаль трохи підвела погода, а то б врожай міг би бути ще кращий.

Раніше в товаристві врожай збирали одночасно 10-12 комбайнів, вони були дуже поважного віку і часто виходили зі строю, через що жнива затягувалися. В цьому році на полях працювало лише два сучасних комбайни, які за декілька діб зібрали врожай з 500 гектар. Традиційно, в цей день керівник господарства називає імена кращих працівників, але цього року традицію було вирішено порушити, так як всі працівники господарства працювали дуже гарно і вибрати найкращих було б дуже складно.

Наступним до мікрофону запросили голову Онуфріївської районної державної адміністрації Сергія Самородченко та головного агронома господарства Сергія Пугача. Сергій Миколайович та Сергій Іванович поздоровили присутніх з Днем врожаю та подякували за працю. Наостанок Микола Леонідович оголосив вихідні дні до понеділка. А з нового тижня розпочинаються внесення мінеральних добрив та гербіцидів, то ж боротьба за врожай наступного року розпочнеться з наступного тижня.

А по завершенню офіційної частини, працівників господарства та гостей запросили, за народною традицією, до столу. В тіні під деревами біля їдальні на присутніх чекали чудово сервіровані столи, де можна було почастуватися смачними стравами. Свято вдалося на славу.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______   ______   ______    __    __ __   
/\ ___\ /\ ___\ /\ ___\ /'__`\ /\ \\ \
\ \ \__/ \ \ \__/ \ \ \__/ /\_\L\ \ \ \ \\ \
\ \___``\ \ \___``\ \ \___``\ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_
\/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/___/ \/___/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015