Хтось руйнує, а хтось будує

Аватар пользователя Администратор

Однією з головних окрас Онуфріївки є наш парк. Настала весна і на природу потягнулися відпочиваючі, але посидіти і відпочити майже ніде. В парку побудували декілька альтанок, але вандали повиривали в них столи та лави. Часто чув від односельців, мовляв, це у нашої молоді немає куди енергію дівати, люди більш поважного віку такого б ніколи не зробили.

І ось перед самим Великоднем прогулюючись парком побачив, як декілька молодих людей вирішили не чекати доки парком почнуть опікуватися відповідальні особи, а самотужки вирішили відремонтувати альтанку, яку в народі називають «центральною бесідкою» розташовану біля дитячого майданчика. Декілька дерев’яних колод та рейок, щит, а головне бажання, і результат ви можете побачити на фото. Так, там вже хтось насвинячив, але це трохи інша історія…

Будемо надіятися, що ремонтувати а не ламати і смітити стане традицією для онуфріївчан, якої вікової групи вони б не були. 

Метки: 
Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     _     _    ______  
/'__`\ /'___`\ /' \ /' \ /\ ___\
/\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\_, \ /\_, \ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_/\ \ \/_/\ \ \ \___``\
/\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \ \ \ \ \/\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015