Хтось руйнує, а хтось будує

Аватар пользователя Администратор

Однією з головних окрас Онуфріївки є наш парк. Настала весна і на природу потягнулися відпочиваючі, але посидіти і відпочити майже ніде. В парку побудували декілька альтанок, але вандали повиривали в них столи та лави. Часто чув від односельців, мовляв, це у нашої молоді немає куди енергію дівати, люди більш поважного віку такого б ніколи не зробили.

І ось перед самим Великоднем прогулюючись парком побачив, як декілька молодих людей вирішили не чекати доки парком почнуть опікуватися відповідальні особи, а самотужки вирішили відремонтувати альтанку, яку в народі називають «центральною бесідкою» розташовану біля дитячого майданчика. Декілька дерев’яних колод та рейок, щит, а головне бажання, і результат ви можете побачити на фото. Так, там вже хтось насвинячив, але це трохи інша історія…

Будемо надіятися, що ремонтувати а не ламати і смітити стане традицією для онуфріївчан, якої вікової групи вони б не були. 

Метки: 
Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __    __ __     _   
/'_ `\ /'__`\ /'_ `\ /\ \\ \ /' \
/\ \L\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_, \
\ \___, \ \/_/_\_<_ \ \___, \ \ \ \\ \_ \/_/\ \
\/__,/\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ \ \ \
\ \_\ \ \____/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\
\/_/ \/___/ \/_/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015