Хліб всьому голова?

Аватар пользователя Администратор

Днями до автора звернулася мешканка райцентра. Пані Олена сказала, що майже щодня спостерігає таку картину: експедитор машини хлібовоза доставляє в магазини хлібобулочні вироби, а потім ставить лотки з під хліба на підлогу магазинів, і прямо на землю біля машини. І це ще не все: потім ці лотки складає в автомобіль поміж лотків з хлібом, які навіть не мають індивідуальної упаковки. Тобто весь бруд з підлоги та землі може потрапляти на продукцію. Зробила водієві зауваження – реакції «нуль».

Дуже просила розмістити статтю на цю тему, мовляв, може це допоможе, а так і до біди не далеко. Чесно кажучи, відразу в це не дуже повірилося, адже це хліб, і таке відношення. Та й водії в обов’язковому порядку проходять навчання та здають екзамен на знання санітарного мінімуму, то як же так?

Декілька днів поспостерігали за вигрузкою хліба від різних виробників в різних магазинах райцентру і майже всі водії працювали з порушеннями елементарних санітарних норм. Тільки водій машини одного виробника після вигрузки пусті лотки складав до окремого відсіку.

Поки що вирішили не писати ні назви магазину біля якого зроблено фото, адже така картина по всіх торгівельних точках Онуфріївки, також не вказуємо виробників-порушників. Маємо надію, що після публікації ситуацію буде виправлено, а поки, що радимо купувати фасований хліб, який має індивідуальну упаковку, яку додатково можна вдома промити проточною водою.

Дякуємо пані Олені за звернення і просимо вас не бути байдужими, якби водій при порушенні отримав не одне, а декілька зауважень, то може з задумався про те, що він робить щось не те.  

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ____    __     __     ___   
/' \ /'___\ /'_ `\ /'_ `\ /'___`\
/\_, \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \
\/_/\ \ \ \ _``\ \/_> _ <_ \/_> _ <_ \/_/// /__
\ \ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \
\ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \____/ /\______/
\/_/ \/___/ \/___/ \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015