ХІ Зліт шкільних лісництв

Аватар пользователя Официальный источник

14 червня учні шкільного лісництва Зибківської ЗШ І-ІІІ ступенів «Юні лісівники» Вікторія Лапшенкова, Лілія Кононенко, Аліна Кузьменко, керівник Антоніна Кучерява разом з головним лісничим ДП «Онуфріївський лісгосп» М.Косенко прийняли участь в обласному зльоті учнівських лісництв Кіровоградщини, який відбувся на базі ДП «Чорноліський лісгосп». Серед його учасників були представники 10 учнівських об’єднань. Захід проводиться упродовж 11 років з метою підтримки ініціативи підростаючої молоді з освоєння навичок лісогосподарської, природоохоронної, просвітницької та дослідницької діяльності, виявлення й заохочення кращих учнівських лісництв. Організовують та проводять конкурс Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників України та Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

У своєму вітальному слові очільник лісової галузі Кіровоградщини Наталія Ревенко підкреслила, що учні 39 шкільних лісництв, які діють на теренах області, надійні помічники лісівників у роботі зі збереження та примноження зеленої окраси степового краю. У доробку кожної команди багато гідних справ, які матимуть продовження у створених разом з працівниками лісу захисними насадженнями, зауважила начальник управління.

Вихованиці шкільного лісництва «Юні лісівники» із села Зибкове Онуфріївського району подарували музичне привітання учасникам зльоту.

У ході конкурсу вихованці шкільного лісництва провели презентацію команди та представили свої досягнення юних лісівників. Під час практичної роботи учні захищали міні-проекти з облаштування рекреаційних пунктів. Також оцінювались науково-дослідницькі роботи учасників.

Звісно, напередодні зльоту було хвилювання, але з всіма завданнями учні шкільного лісництва «Юні лісівники» справилася добре. Юні лісівники отримали від організаторів відзнаки й подарунки. Незабутніми залишилися враження в учасників зльоту, збільшився багаж знань, розширилося коло нових друзів.

Наталія Ревенко на завершення зльоту привітала усіх дітей з достойною участю у конкурсних змаганнях і подякувала за шанобливе ставлення до лісів!

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    ___     _     __    ______  
/'___\ /'___`\ /' \ /'_ `\ /\ ___\
/\ \__/ /\_\ /\ \ /\_, \ /\ \L\ \ \ \ \__/
\ \ _``\ \/_/// /__ \/_/\ \ \/_> _ <_ \ \___``\
\ \ \L\ \ // /_\ \ \ \ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015