ХІ районний фестиваль дитячо - юнацької творчості «Повір у себе» за тематикою «Крок до моєї мрії»

Аватар пользователя Официальный источник

З 01 по 04 грудня 2017 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано ряд заходів з нагоди Дня інваліда.

01 грудня було проведено, за традицією, ХІ районний фестиваль дитячо - юнацької творчості «Повір у себе» за тематикою «Крок до моєї мрії». Учасниками фестивалю стали 8 дітей даної категорії, які продемонстрували свої досягнення у виготовленні тематичної листівки «Крок до моєї мрії». За участь були нагороджені цінними подарунками.

Працівники районного центру дитячо - юнацької творчості цікаво та весело провели святково – розважальну програму. За участь у веселих іграх діти отримували призи.

Дітей привітала Наталія Чірочка, представник депутата Верховної Ради Олеся Довгого, зауваживши, що увага суспільства завжди прикута до проблем людей з обмеженими можливостями, про віру у життя та незламну силу духу цих людей та передала дітям святковий торт.

На останок до діток звернулася директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фірсова В.Б. зі словами про прекрасну традицію проведення фестивалю, потребу у спілкуванні та підтримку родин де виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями з боку районної державної адміністрації та побажала віри у власні сили та талант. Всі діти були пригощені солодощами.

В подальшому 04 грудня була проведена благодійна акція для дітей з функціональними обмеженнями (ДЦП та тяжкі діагнози) по району.

Відвідано 20 родин, вручено подарункові набори від депутата Верховної ради Олеся Довгого та районної державної адміністрації.

Автор Валентина Фiрсова

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     ____   ________   __   
/'_ `\ /'_ `\ /'___\ /\_____ \ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \
\/_> _ <_ \ \___, \ \ \ _``\ /' /' \ \___, \
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \L\ \ /' /' \/__,/\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/___/ \/_/ \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015