Грошей не буде, але ви тримайтесь

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Рік тому автор побував на особистому виїзному прийомі у губернатора нашої області по питанням, які стосуються Онуфріївського парку. Отримав запевнення, що з бюджету області виділено на утримання парку 7 340 тисяч гривень. Пройшов рік, грошей немає, і от в район приїхав для проведення особистого прийому перший заступник губернатора. Звертаюся до нього з питанням де ж обіцяні кошти? Детально розповів, що руйнуються гідроспоруди, що зі знятого мосту почали вирізати перила, руйнується будівля «Білої їдальні».

Чиновник відповів, що це все він знає, але коштів в цьому році на Онуфріївський парк виділяти не будуть. Можливо щось виділять у майбутньому, 2019 році, та й то лише на якийсь один об’єкт.

Цікаво чому за графських часів могли будувати і для графа і для селян, лише за рахунок коштів отриманих від землеробства, а зараз працюючи на цій же землі не можемо виділити кошти навіть на те, щоб зберегти побудоване? Звичайно ж відповідь тут проста: граф був господарем і в нього не було величезної армії чиновників які займаються нікому не потрібними паперами. Було два керівника: один опікувався лише парком, другий господарством. Вся бухгалтерія велася в простому блокноті і ніяких звітів, погоджень та дозволів.

До такого господарювання можна і потрібно повертатися за умови створення об’єднаних територіальних громад. Тоді зароблені кошти будуть залишатися громаді, але хто буде утримувати численну армію чиновників за межами району? І хто буде повертати кредити валютному фонду? А поки що, як казав один іноземний політик: «Денег нет, но вы держитесь, счастья вам и здоровья»…  

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

прикольно,в том году деньги виделили, но не дали, в следующем просто не дали, в етом может просто не дадут, НО Ви, БЛИН,,,,ДЕРЖИТЕСЬ!
Аватар пользователя Гость

ГРАФ, КРАСАВА, ВАМ И НЕ СНИЛОСЬ !!!

Добавить комментарий

  __    ______    ____   ______    ___   
/'_ `\ /\ ___\ /'___\ /\ ___\ /'___`\
/\ \L\ \ \ \ \__/ /\ \__/ \ \ \__/ /\_\ /\ \
\/_> _ <_ \ \___``\ \ \ _``\ \ \___``\ \/_/// /__
/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \/\ \L\ \ // /_\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ /\______/
\/___/ \/___/ \/___/ \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015