Громадські роботи: зайнятість для безробітних, користь для громади

Аватар пользователя Официальный источник

Залучення безробітних до громадських робіт є однією з дієвих форм задоволення суспільних потреб територіальних громад та активної підтримки безробітних.

         Вирішуючи проблеми зайнятості жителів  району,  Онуфріївська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в бюджетах сільських, селищних рад ( при наявності) передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджуються переліки видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість для громади району.

         Загалом протягом  січня-серпня 2019 року Онуфріївською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості було укладено  17  договорів з  сільськими та  селищними радами, а саме: Онуфріївською  селищною радою, Вишнівцівською, Мар'ївською, Попівською, Успенською, Куцеволівською та Камбурліївською  сільськими радими. У громадських роботах взяли участь 20   безробітних громадян. Безробітні виконували  роботи з благоустрою територій населених пунктів, придорожніх смуг, упорядкування кладовищ, меморіалів, пам'ятників, братських могил, екологічного захисту навколишнього середовища, інформування населення стосовно порядку отримання субсидій  тощо.

         Висловлюємо щиру вдячність всім   сільським, селищним головам, які  щороку активно залучаються до співпраці  з районною філією  у  напрямку організації та проведенні громадських робіт.

Районною філією й надалі проводиться відповідна робота з сільськими, селищними радами щодо організації громадських робіт, направлених на пом'якшення соціальної напруги на ринку праці та забезпечення фінансової підтримки безробітних у період пошуку ними постійної роботи.

 

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _     __    ______   ________ 
/'__`\ /' \ /'_ `\ /\ ___\ /\_____ \
/\_\L\ \ /\_, \ /\ \L\ \ \ \ \__/ \/___//'/'
\/_/_\_<_ \/_/\ \ \ \___, \ \ \___``\ /' /'
/\ \L\ \ \ \ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \ /' /'
\ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \____/ /\_/
\/___/ \/_/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015