Господарка краси селища

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Другий рік жителі та гості селища милуються клумбами, що в центрі селища, біля адмінбудинку. Байдужих немає і майже щодня хтось фотографується на фоні чудових квітів. А створила її Валентина Здебська. Майже 12 років Валентина Павлівна займала посаду директорки «Онуфріївського лісового господарства». За цей період господарство стало одним з кращих не лише в області, а й в Україні.

 Десятки гектарів балок були засаджені деревами і скоро там будуть жити птахи та звірі. Згодом дерева дадуть будівельний матеріал та паливо, а найголовніше дерева дають нам кисень. Велика робота проводиться по недопущенню лісових пожеж. На території господарства з’явилися чудові клумби, вхід прикрашають рожеві кущі. Для опилення дерев та кущів запросили на допомогу бджіл, побудували загін для маленьких сиріток косуль, про них та про роботу підприємства розповідало центральне телебачення.

За невтомну працю Валентина Здебська отримала почесну нагороду «Заслужений лісовик України», громада обрала Валентину Павлівну депутатом обласної ради.

Півтора року тому Валентина Павлівна перейшла працювати в Онуфріївську районну державну адміністрацію на посаду заступника голови РДА. І в перший же рік біля адміністрації з’явилися дві чудові клумби. По центру кожної державна символіка – Герб України висаджений з квітів різного кольору. Для цього було висаджено 360 кущиків самшиту, 50 кущів роз, 20 кал і 500 тюльпанів. За кожною квіткою потрібний догляд, то ж працювати доводиться майже щодня.

Жителі та гості райцентру дякують Валентині Павлівні на красу, яку вона подарувала селищу і бажають що б таких гарний клумб у нас було більше.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    __ __     __    ____    __   
/' \ /\ \\ \ /'__`\ /'___\ /'__`\
/\_, \ \ \ \\ \ /\_\L\ \ /\ \__/ /\_\L\ \
\/_/\ \ \ \ \\ \_ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \/_/_\_<_
\ \ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015