Новости

Дякую Богу і лікарям

"16" марта 2018 г.
В минулому мешканець нашого району, громадянин К. отримав ножове поранення живота довжиною 14 сантиметрів. Хірурги Онуфріївської лікарні Микола Больбот і Борис Дуда зробили потерпілому складну операцію і врятували чоловікові життя та здоров’я. Зараз колишній пацієнт частенько приходить до лікарні, та дякує за лікування.

У Кропивницькому старшокласника відзначили подякою «Я МАЮ ПРАВО!» за захист своїх конституційних прав

"16" марта 2018 г.
Сьогодні, 12 березня, відбулася зустріч керівництва обласного управління юстиції з Миколою Завітренком – старшокласником із Малої Виски, який принципово відстоював свої права у конфлікті з містянами, які вживали в громадському місці алкогольні напої. Історія хлопця набула широкого резонансу. Йому на допомогу прийшли журналісти та громадській активісти.

Вандали б’ють лавочки

"15" марта 2018 г.
В центрі Онуфріївки розташовані три сквери. Найстарший з них знаходиться біля будинку культури, біля школи розташувався сквер середнього віку, а наймолодший протягнувся від кафе «Світанок» до обеліску Слави. В сквері біля навпроти школи, в тіні молодих берізок, люблять відпочивати гості та жителі Онуфріївки в денний час, а біля фонтану збираються переважно молодь в вечірній час. І ось днями вандали розтрощили одну лавку біля школи і одну біля фонтану.

Обов’язку щодо заміни паспорта-книжки на ID-картку не передбачено

"15" марта 2018 г.
У соціальних мережах продовжує ширитись інформація щодо обов'язкової заміни паспорта-книжки на ID-картку.               Паспорт громадянина України у формі книжки зразка 1994 року є чинним, обмежень щодо строку його дії немає, замінювати його на ID-картку не обов'язково.

Прийняття в експлуатацію житла в Онуфріївському районі у 2017 році

"15" марта 2018 г.
У 2017р. в Онуфріївському районі прийнято в експлуатацію 260 м2 загальної площі житла або 0,5% обсягу житла, прийнятого в експлуатацію по області. Житло збудоване індивідуальними забудовниками.       Головне управління статистики у Кіровоградській області    

Урочистості та святковий концерт

"14" марта 2018 г.
07 березня в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, присвячені святкуванню жіночого Дня. Зал майже повністю був заповнений глядачами. Першими до поздоровлень ведучі запросили голову Онуфріївської районної адміністрації Сергія Самородченко та голову Онуфріївської районної ради Тетяну Уткіну. Сергій Миколайович і Тетяна Іванівна тепло поздоровили жінок з святом та вручили грамоти і святкові букети найкращим працівницям району. До поздоровлень приєдналася представник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко.

Консультує Міністр юстиції: нюанси виплати зарплати після звільнення

"14" марта 2018 г.
Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу? При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум. Що робити, якщо не дійшли згоди?

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ОНУФРІЇВСЬКОГО РАЙОНУ у січні 2018 року

"13" марта 2018 г.
Населення. На 1 січня 2018р. в районі проживало 17,8 тис. осіб. За 2017р. чисельність населення скоротилася на 408 осіб. Ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець січня 2018р. становила 359 осіб. Оплата праці. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у VI кварталі 2017р. становила 5512 грн, що на 12,7% менше середнього рівня по області.

До уваги споживачів електроенергії онуфріївського району!!!!

"13" марта 2018 г.
В зв’язку з проведенням планових робіт в електромережах РЕМ буде тимчасово припинено електропостачання наступних населених пунктів:   Населений пункт Вулиці, провулки Дата проведення робіт Час проведення робіт
Подписка на Новости

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015