Головна пошта країни запрошує безробітних Кіровоградщини до своєї команди

Аватар пользователя Официальный источник

ПАТ «Укрпошта», один з провідних роботодавців Кіровоградщини, пропонує шукачам роботи нашої області 45 вакансій.

ПАТ «Укрпошта»це найбільша мережа поштового сполучення, яке налічує 11 500 відділень, що забезпечують покриття у 100% населених пунктів України. Тож у всіх охочих стати частиною цієї великої команди (понад 70 000 працівників щодня приймають, сортують, доставляють, організовують, аналізують та допомагають клієнтам) є можливість працювати поблизу свого дому.

В залежності від посади, «Укрпошта» пропонує потенційним працівникам від 2 234 грн (0,6 ставки) до 10 тисяч гривень.

Серед вакансій, які оприлюднені Укрпоштою Кіровоградщини, є вільні місця начальників відділень зв’язку, водіїв автотранспортних засобів, операторів поштового зв’язку, техніків, листонош та ін.

Актуальними є вакансії «Укрпошти» практично у Бобринецькому, Голованівському, Кіровоградському та Онуфріївському районах.

 

Назва району

Кількість вакансій

 
 

Бобринецький

2

 

Голованівський

1

 

Кіровоградський

41

 

Онуфріївський

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота в Укрпошті – унікальна можливість долучитись до реформи державної компанії, яка на очах перетворюється на успішного гравця на ринку.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ________  ____    ___     __   
/'_ `\ /\_____ \ /'___\ /'___`\ /'__`\
/\ \L\ \ \/___//'/' /\ \__/ /\_\ /\ \ /\_\L\ \
\/_> _ <_ /' /' \ \ _``\ \/_/// /__ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ /' /' \ \ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \
\ \____/ /\_/ \ \____/ /\______/ \ \____/
\/___/ \// \/___/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015