Футбольне свято в Павлиші

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Відбулися змагання з футболу в Павлиші на приз Олександра Григоровича Лимонченка, який, на жаль, вже пішов у Вічність, але на святі був присутній його син.
 Запрошувалися команди сусідніх сіл, але з дорослих команд приїхав тільки «Рубін». Тому боротьба за приз була між ним та місцевою командою. Переміг «Рубін» за рахунком 2:1 і отримав приз. Грошовими преміями були відмічені кращі гравці «Колосу» та «Рубіну», медичний працівник та чоловік, який ремонтував взуття своїй команді. Олександр Григорович ввійшов в історію футболу  як перший тренер дитячих та юнацьких команд.
 Тому традиції в Павлиші добре зберігають.

В цей день «Рубін грав ще раз – зустрічався вже з молодіжною командою «Колос», в цій товариській зустрічі гості поступилися господарям поля з рахунком 0:2.

Футболістам Павлиша росте надійна зміна. Поболіти за свою команду приїхав Онуфріївський селищний голова Сергій Самородченко. Гостей частували смачною юшкою.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   __     __    ____   __ __   
/\_____ \ /'_ `\ /'__`\ /'___\ /\ \\ \
\/___//'/' /\ \L\ \ /\_\L\ \ /\ \__/ \ \ \\ \
/' /' \ \___, \ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \ \ \\ \_
/' /' \/__,/\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \__ ,__\
/\_/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/
\// \/_/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015