Футбольне свято в Павлиші

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Відбулися змагання з футболу в Павлиші на приз Олександра Григоровича Лимонченка, який, на жаль, вже пішов у Вічність, але на святі був присутній його син.
 Запрошувалися команди сусідніх сіл, але з дорослих команд приїхав тільки «Рубін». Тому боротьба за приз була між ним та місцевою командою. Переміг «Рубін» за рахунком 2:1 і отримав приз. Грошовими преміями були відмічені кращі гравці «Колосу» та «Рубіну», медичний працівник та чоловік, який ремонтував взуття своїй команді. Олександр Григорович ввійшов в історію футболу  як перший тренер дитячих та юнацьких команд.
 Тому традиції в Павлиші добре зберігають.

В цей день «Рубін грав ще раз – зустрічався вже з молодіжною командою «Колос», в цій товариській зустрічі гості поступилися господарям поля з рахунком 0:2.

Футболістам Павлиша росте надійна зміна. Поболіти за свою команду приїхав Онуфріївський селищний голова Сергій Самородченко. Гостей частували смачною юшкою.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ____    __     _    __ __   
/' \ /'___\ /'_ `\ /' \ /\ \\ \
/\_, \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\_, \ \ \ \\ \
\/_/\ \ \ \ _``\ \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \ \\ \_
\ \ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ \ \__ ,__\
\ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015