Фінальний етап змагань на Приз Олексія Калюжного

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Дев’ятого травня на стадіоні райцентру відбувся фінальний етап змагань Онуфріївського району на Приз Олексія Калюжного. Трибуни стадіону були майже повністю заповнені глядачами, працювала виїзна торгівля. В фінальній грі зустрілися лідери змагань: місцевий «Рубін» приймав Деріївський «Граніт». Зважаючи на те, що долю Призу міг вирішити кожен забитий гол гра вже з перших хвилин зустрічі була дуже напруженою.

Атакували як гості так і господарі, гра постійно переміщувалася з однієї половини поля на іншу, але не зважаючи на всі зусилля на перерву команди пішли з нульовим рахунком. Дуже добре грав захист обох команд, чудову гру показали голкіпери.

В другому таймі команди додали обертів, гра часто переходила в силове протистояння, були падіння, декілька гравців отримали попередження. «Сухий» рахунок зберігся майже до останніх хвилин зустрічі, м’яч вперто не хотів йти до воріт і лише наприкінці гри нападник «Рубіну» Віталій Колеснік забиває переможний гол. З рахунком 1:0 перемогла команда райцентру.

Нагородив команду переможця голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     _     _    ______    __   
/\ \\ \ /' \ /' \ /\ ___\ /'_ `\
\ \ \\ \ /\_, \ /\_, \ \ \ \__/ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \/_/\ \ \/_/\ \ \ \___``\ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ \ \ \ \ \ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \_\ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015