ФГ «Весна»

Аватар пользователя Официальный источник

Реалізації державної політики зайнятості населення неможлива без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Саме тому фахівцями Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості докладається максимум зусиль для залучення роботодавців району до партнерства, що в подальшому дає позитивний результат у працевлаштуванні незайнятого населення.

Одним з роботодавців, який плідно співпрацює з районною філіє є             ФГ «Весна». Фермерське господарство  спеціалізується на вирощуванні зерняткових та кісточкових фруктів.  Сьогодні збір яблук в розпалі, проте через сезонність   господарство відчуває певний дефіцит кадрів на такі роботи. Це обумовлено специфікою такої роботи переважно під відкритим небом, і у спеку, і у холодну пору року. Протягом вересня-жовтня поточного року роботодавець заявив про потребу в укомплектуванні господарства сезонними робітниками зі збору та сортування яблук в кількості 12 осіб. Тому районна філія  зі свого боку сприяє швидкому та якісному укомплектуванню вільних робочих місць.

 Налагоджена співпраця районної філії  дозволяє оперативно та ефективно задовольнити потреби господарства, а результатом такої співпраці є майже стовідсоткове працевлаштування безробітних та забезпечення роботодавця  працівниками, які відповідають  вимогам . Так, з початку цього року до фермерського господарства було працевлаштовано 14  осіб.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     ___     _     _     __   
/\ \\ \ /'___`\ /' \ /' \ /'_ `\
\ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\_, \ /\_, \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_/\ \ \/_/\ \ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ // /_\ \ \ \ \ \ \ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ /\______/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/_____/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015