Фестиваль-конкурс - «Українська паляниця».

Аватар пользователя Официальный источник

28 вересня 2016 року директор лісгоспу Здебська Валентина Павлівна прийняла участь, на запрошення учнів Онуфріївської школи, в  щорічному районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Українська паляниця», яке відбулося в Онуфріївському районному будинку культури .     

Святкова програма була змістовною і цікавою. Були конкурсні виступи учнівських колективів, виставка хлібних виробів знавців народної обрядовості «Символ щастя і достатку – паляниця золота». Гарний настрій та позитивні емоції переповнювали кожного з присутніх на цьому святі.

    Також учні демонстрували композиції з хліба та порадували присутніх чудовим  віршами про хліб.  Всі присутні були вражені тим, скільки праці, натхнення та фантазії було вкладено в кожну роботу. А що може бути кращим, ніж визнання  таланту, бажання творити прекрасне і дарувати його людям.

     Авторів кращих виробів було нагороджено грамотами та подяками. Перше місце у конкурсі зайняла Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ступенів, друге місце Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ступенів і третє НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського», а інші учасники конкурсу були нагороджені призами глядацьких симпатій.

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     _    ______   __ __   
/'_ `\ /'_ `\ /' \ /\ ___\ /\ \\ \
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ \ \ \__/ \ \ \\ \
\ \___, \ \/_> _ <_ \/_/\ \ \ \___``\ \ \ \\ \_
\/__,/\ \ /\ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015