Електрогазозварники Кіровоградщини можуть отримати вузьку спеціалізацію за підтримки служби зайнятості

Аватар пользователя Официальный источник

Служба зайнятості пропонує безкоштовне підвищення кваліфікації для безробітних області

 

Представники однієї з найзатребуваніших професій можуть безкоштовно підвищити свою кваліфікацію

 

25 листопада поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Електрогазозварник судновий». Курс навчання триватиме 2,5 міс.

Електрогазозварник – одна із професій, що користується широким попитом на регіональному  ринку праці. Більш того, потреба в робітниках цієї професії має тенденцію до зростання.

Умовами до направлення на навчання є:

 • освітньо-кваліфікаційний рівень – «Електрогазозварник» 3-го розряду;
 • стаж роботи не менше 1 року;
 • 18 років;
 • медична довідка з допуском до професії

Варто зазначити, що після закінчення навчання та отримання відповідного свідоцтва, значно розширюються можливості випускників щодо працевлаштування, оскільки підвищується їхня конкурентоспроможність на ринку праці, а кваліфікаційні якості – в більшій мірі відповідають вимогам роботодавця.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Громадяни,  яких зацікавили пропозиції щодо проходження професійного навчання, можуть звертатися до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем перебування.

 

 

Відділ організації професійного навчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______   ______    ____   ________ 
/'_ `\ /\ ___\ /\ ___\ /'___\ /\_____ \
/\ \L\ \ \ \ \__/ \ \ \__/ /\ \__/ \/___//'/'
\/_> _ <_ \ \___``\ \ \___``\ \ \ _``\ /' /'
/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \ /' /'
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ /\_/
\/___/ \/___/ \/___/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015