Дуальна освіта: навчання та робота – два в одному

Аватар пользователя Официальный источник

Кваліфікований робітник – найвища цінність на сучасному ринку праці. Від його вміння та знань залежить якісне виконання робіт та успіх підприємства взагалі. Сьогодні роботодавці віддають перевагу фахівцям, які мають гарні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, генерують ідеї,  якісно та вчасно виконують свою роботу, відповідальні, цілеспрямовані, орієнтовані на результат, готові розвиватися.

         Одним із пріоритетних напрямків роботи Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  є організація навчання безробітних  на базі ЦПТО ДСЗ за дуальною формою – способу здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації на основі договору.  

Основним завданням дуальної форми навчання є усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

Переваги дуального навчання:

 • використання сучасних виробничих технологій, необхідних саме для відповідної професії;
 • підвищення рівня практичної підготовки кадрів;
 • корегування навчальних планів і програм під потреби підприємства;
 • пришвидшення та адаптація безробітного в колективі, пристосування до робочого ритму;
 • на практичні заняття відводиться переважна більшість годин, завдяки чому навчання стає практико-орієнтованим;
 • роботодавець отримує кваліфікованого працівника з тією якістю знань та вмінь, який на цей момент йому потрібен.
Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   __    ____    ___    ______  
/\_____ \ /'__`\ /'___\ /'___`\ /\ ___\
\/___//'/' /\_\L\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \ \ \ \__/
/' /' \/_/_\_<_ \ \ _``\ \/_/// /__ \ \___``\
/' /' /\ \L\ \ \ \ \L\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \
/\_/ \ \____/ \ \____/ /\______/ \ \____/
\// \/___/ \/___/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015