Допомога нашим бійцям: як на Кіровоградщині безробітні дбають про учасників АТО/ООС

Аватар пользователя Официальный источник

Для забезпечення шукачів роботи тимчасовою зайнятістю, служба зайнятості працює в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

«Завдяки тісній взаємодії органів влади, місцевого самоврядування та центрів зайнятості, філій обласного центру зайнятості за участі безробітних громадян організовуються громадські та інші роботи тимчасового характеру. Ці роботи дозволяють вирішити певні проблеми територіальних громад, наприклад, з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, ліквідації несанкціонованих звалищ, упорядкування спортивних майданчиків, кладовищ, об’єктів культурної та історичної спадщини, а також військових поховань, пам’ятників, обелісків», – зазначив Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості.

З початку минулого року до переліку тимчасових видів робіт внесено такий напрямок як надання допомоги учасникам АТО/ООС та сім’ям загиблих учасників АТО.

Беручи участь у громадських роботах упродовж 2018 року 25 безробітних надавали зазначеним громадянам допомогу в оформленні документів для отримання субсидії. Крім того, безробітні громадяни сприяли в отриманні юридичної допомоги, сплачували комунальні послуги, забезпечували предметами тимчасового користування медичного призначення (ходунки, коляски), а також надавали допомогу в закупівлі та доставці продуктів харчування, ліків та ін.

Нагадаємо, упродовж минулого року близько 9,6 тис. осіб з числа зареєстрованих в службі зайнятості безробітних громадян  брали участь у громадських та інших робіт тимчасового характеру.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості

Метки: 
Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     __    ____    ____  
/'_ `\ /'___`\ /'__`\ /'___\ /'___\
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\ \__/ /\ \__/
\ \___, \ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \ \ _``\
\/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \
\ \_\ /\______/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015