Допомога депутата

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Нещодавно відбулася сесія Куцеволівської сільської ради, на якій серед інших питань розглядалася програма соціально-економічного розвитку Куцеволівки на 2019 рік, бюджет села та склад сільської ради та використання землі. Участь у роботі сесії взяв голова Онуфріївської районної адміністрації Сергій Самородченко.

Після завершення сесії Куцеволівський сільський голова Любов Перепеляк запросила депутатів подивитися як ідуть ремонтні роботи в Куцеволівському Клубі №2. Приміщення Клубу мало ряд проблем, основною з них було те, що воно 25 років не опалювалося, а коли робили ремонт останнього разу ніхто згадати не зміг. Були спроби обігрівати глядацький зал теплогенераторами, але їх потужності не вистачало. В минулому році в цьому приміщенні проводили районний фестиваль художніх колективів, тоді керівник делегації з Камбурліївки підійшла до мікрофону і сказала, що у вас дуже холодно, приїздіть до нас у нас тепло і затишно. Любов Григорівна Перепеляк запевнила, що в наступному році в приміщенні буде тепло. Почали шукати шляхи вирішення проблеми.

Влітку в Куцеволівці з робочим візитом побував народний депутат України Олесь Довгий, громада попрохала у Олеся Станіславовича допомоги у вирішенні питання з ремонтом Клубу, депутат пообіцяв допомогти і слово дотримав. В поточному році для проведення ремонтних робіт було залучено один мільйон сто десять тисяч гривень. Був проведений тендер, переможцем якого стало товариство «Інтера-Строй» з міста Кременчук. Ремонт триває лише місяць, але зроблено вже дуже багато: повністю замінено систему опалення на сучасну, встановлено та підключено новий твердопаливний котел. В труби замість води залили незамерзаючу рідину, то ж опалювати приміщення можна не постійно, а лише за потреби, що дасть чималу економію палива. Крім того на всіх радіаторах встановили крани, можна опалювати лише окремі приміщення. Вікна та двері замінили на сучасні, мінеральною ватою утеплили перекриття, розпочали ремонт стін та підлоги.

В майбутньому планується утеплення фасаду приміщення та повну заміну даху. Загальна сума, яку, за допомогою Олеся Довгого, вдалося залучили для ремонту, три мільйони гривень. То ж скоро в Клубі №2 буде тепло, артисти перестануть мерзнути виступаючи на сцені, а господарка села за допомоги народного депутата дотримала своєї обіцянки.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     ____   ________   _   
/\ ___\ /'_ `\ /'___\ /\_____ \ /' \
\ \ \__/ /\ \L\ \ /\ \__/ \/___//'/' /\_, \
\ \___``\ \ \___, \ \ \ _``\ /' /' \/_/\ \
\/\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \L\ \ /' /' \ \ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/___/ \/_/ \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015