До відома споживачів електричної енергії!

Аватар пользователя Официальный источник

Прохання до всіх споживачів електроенергії ПрАТ «Кіровоградобленерго» Онуфріївського РЕМ, знімати показники приладів обліку на 1 число кожного місяця та надавати їх в Онуфріївський РЕМ з 1 по 5 число наступного за звітним місяця, для точного розрахунку обсягу спожитої електричної енергії та уникнення спірних ситуацій.

Повідомляти показники приладів обліку, а також факти розкрадання електроенергії (без облікового використання)  можна:

 • у робочий час за номерами телефонів Онуфріївського РЕМ:
  • (05238) 22-0-78
  • (067) 520-41-65
  • (050) 488-80-79
 • на електронну пошту - res@of.kr.energy.gov.ua.
 • скориставшись сервісом, запропонованим на www.kiroe.com.ua → споживачам → рахунки електронною поштою.
 • цілодобово з мобільного телефону (067) 521-15-70.

 

Просимо всіх, хто придбав будинок чи квартиру негайно звертатись в Онуфріївський РЕМ за адресою: сел. Павлиш, вул. Центральна, 127 для укладання договору про користування електричної енергії, оскільки відповідно п.3 Правил користування електричної енергії для населення споживання електричної енергії можливе тільки при наявності укладеного договору про користування електричної енергії. При собі необхідно мати: копію паспорта, копію ідентифікаційного номеру, копію документу на право власності на будинок (квартиру), а в разі відсутності – довідку сільської (селищної) ради про придбання будинку (квартири) у власність. В разі відсутності договору між споживачем та Онуфріївським РЕМ споживач не являється абонентом Онуфріївського РЕМ і не має права на отримання електричної енергії.

В разі, якщо працівниками Онуфріївського РЕМ вручено попередження про відключення електричної енергії прохання не зволікати, а протягом 2-3 днів з’явитись в Онуфріївський РЕМ для вияснення виникнення заборгованості та її оплати.

 

 

Адміністрація Онуфріївського РЕМ

ПрАТ «Кіровоградобленерго»   

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Откуда картинка? Почему рукопожатие левыми руками?
Аватар пользователя Администратор

Картинка из интернета. Почему ручкаются левыми руками, признаюсь честно, не знаю, но картинку уже заменил.

Добавить комментарий

  __     __     _     ___    __ __   
/'__`\ /'_ `\ /' \ /'___`\ /\ \\ \
/\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\ /\ \ \ \ \\ \
\/_/_\_<_ \ \___, \ \/_/\ \ \/_/// /__ \ \ \\ \_
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \ // /_\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ \ \_\ \ \_\ /\______/ \/_/\_\_/
\/___/ \/_/ \/_/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015