До уваги жителів району!

Аватар пользователя Официальный источник

З початку 2017 року з вини зловмисників повністю або частково знеструмлювалися 15 населених пунктів області в Благовіщенському, Маловисківському, Новоархангельському, Новоукраїнському та Добровеличківському районах. Найбільше постраждав Новоукраїнський район. Тут злодії залишали без електропостачання 9 сіл, для прикладу, в Глодосах вони розукомплектували одразу три трансформатори, у Комишуватому і Новомиколаївці по два.

Усього станом на першу половину квітня пошкоджено 19 трансформаторних підстанцій. Основною метою крадіїв є трансформаторна олива. Зазвичай, активізуються вони влітку й навесні – жнива і посівна кампанія породжують додатковий попит на пально-мастильні матеріали й нечисті на руку ділки цим користуються по повній програмі. Дані оборудки були б неможливими без ринку збуту, який не ставлячи зайвих запитань щодо походження оливи забезпечують недобросовісні фермери.

Також крадії енергетичного майна не оминули і наш район. В 2015 році зловмисниками було виведено з ладу 3 шт. трансформатори в с. Петрівка, с. Морозівка, х. Шевченкове, в 2016 році були виведені з ладу 2 шт. трансформатори в с. Млинок, с. Камбурлеївка. Онуфріївський РЕМ поніс при цьому збитки на суму більше 150 тис. грн. Останній випадок злиття трансформаторного масла був виявлений 05.02.2016 року і споживачам довелося чекати до 09.02.2016 року, поки РЕМ знайшов інший трансформатор, так як той що був вийшов з ладу.

Останній випадок крадіжки енергетичного майна (дроту) стався 03.06.2017 року в с. Мар'ївка нашого району по вул. Зої Космодем'янської, з ПЛ-0.4кВ викрали 484 м. дроту.

 Поки одні наживаються на краденому, а інші «економлять», скуповуючи його, люди потерпають без електроенергії, бо трансформатор, з якого злили оливу, просто згорає. Злодіям же проблеми сотень родин «до лампочки», їх очевидно не турбує й те, що такий промисел не лише тягне за собою кримінальну відповідальність, а й несе загрозу життю та здоров’ю самих зловмисників – електротравма з сильними опіками може стати цілком реальним покаранням за несанкціоноване втручання в працююче електрообладнання. Ризикують і скупники, адже у ПрАТ «Кіровоградобленерго», як і в ряді інших енергокомпаній, застосовується методика додавання до трансформаторної оливи присадок, які в подальшому дозволяють у ході оперативних дій встановити її походження. Окрім цього, дані присадки вкрай негативно впливають на роботу двигунів та інших агрегатів, фактично «вбиваючи» їх.

Підрозділами ПрАТ «Кіровоградобленерго» робиться все можливе, аби у найкоротші строки відновлювати електропостачання, службою захисту економіки товариства спільно зі співробітниками територіальних підрозділів ГУ Національної поліції в Кіровоградській області проводяться заходи по встановленню причетних осіб до крадіжок майна ПрАТ "Кіровоградобленерго". У цій непростій ситуації украй необхідно, аби зусилля, направлені на боротьбу зі злодіями та тими хто скуповує викрадене енергетичне обладнання, були консолідованими і без допомоги свідомих та законослухняних громадян тут обійтися просто неможливо. У зв’язку із цим адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» звертається до мешканців області з проханням повідомляти про підозрілих осіб, котрі здійснюють діяльність у безпосередній близькості від енергетичного обладнання. Автомобільний номер, марка, колір автомобіля, на якому приїхали дані особи, опис їхньої зовнішності, інша інформація про них – все це може суттєво посприяти затриманню зловмисників.

Звертаємо вашу увагу на те, що бригади РЕМ працюють у спецодязі встановленого зразка, а спецтехніка та автомобілі енергопостачальної компанії обов'язково мають відповідне маркування.

 

Телефони оперативного чергового служби захисту економіки:

(0522) 35-82-31, (067) 520-40-79 (цілодобово). 

А також телефони диспетчера Онуфріївського РЕМ:

(05238) 22-397, (067) 520-76-13

 

Анонімність та винагороду гарантовано!

 

Не будьте байдужими до скоєння злочинів по розкраданню енергетичного майна!

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ____    _    ________ 
/'__`\ /'_ `\ /'___\ /' \ /\_____ \
/\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/ /\_, \ \/___//'/'
\/_/_\_<_ \/_> _ <_ \ \ _``\ \/_/\ \ /' /'
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \ /' /'
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ /\_/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015