ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ! НАГАДУЄМО ПРО СВОЄЧАСНЕ ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ПРАВО ПОЛЮВАННЯ.

Аватар пользователя Официальный источник
У серпні місяці розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб бути готовим до мисливського сезону.
Нагадуємо, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі документи на право полювання, а саме:
– посвідчення мисливця;
– щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання;
– дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю;
– у разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт. 
З питань отримання посвідчення мисливця та обміну щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання звертайтесь в ДП «Онуфріївський лісгосп» з понеділка по п’ятницю (з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00) або за тел. 20-594, 20-278.
 
В.о.мисливствознавця   В.Д.Сулима
Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __     __     __   
/'_ `\ /'_ `\ /'__`\ /'__`\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \
\/_> _ <_ \ \___, \ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \ \___, \
/\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \_\
\/___/ \/_/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015