До Міжнародного Дня лісів у Зибківській ЗШ І-ІІІ ст. заклали зелений сквер

Аватар пользователя Официальный источник

В Міжнародний день лісів 21 березня стартує акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цього дня  головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп» М.Косенко учням шкільного лісництва «Первоцвіт» провів урок знань щодо шанобливого ставлення до природи, збереження лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі. Розповів про те, що лісівники зберігають та примножують усі функції лісу, працюють для забезпечення суспільства деревиною та іншою лісовою продукцією, адже охорона та захист лісу є запорукою збереження зелених легенів України.

Після уроку Михайло Григорович разом з директором Зибківської ЗШ І-ІІІ ступенів Глінкіною Зоєю Іванівною, керівником шкільного лісництва Кучерявою Антоніною Валеріївною запропонували дітям створити зелений сквер шкільного лісництва на території школи посадивши деревця «Туї західної».

 

Головний лісничий М.Косенко   

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     _     __    ________ 
/\ ___\ /'_ `\ /' \ /'__`\ /\_____ \
\ \ \__/ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\L\ \ \/___//'/'
\ \___``\ \/_> _ <_ \/_/\ \ \/_/_\_<_ /' /'
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \ /' /'
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ /\_/
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015