Для світловодських школярів пройшов турнір знавців професій

Аватар пользователя Официальный источник

У Світловодському міськрайонному центрі зайнятості відбувся турнір знавців професій між командами шкіл-інтернатів № 1 та №2. Учасниками команд стали учні 9-х класів. Захід пройшов за участю центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – давнього соціального партнера Світловодського міськрайонного центру зайнятості. 

Фахівці відділу активної підтримки безробітних підготували для учасників та вболівальників цікаві випробування: розгадування кросвордів, відгадування прислів’їв про працю, вікторини, тощо.
Команди показали свою обізнаність щодо типології професій, основних вимог  професій до людини. В той час, коли учасники команд з неабияким запалом брали участь у різноманітних конкурсах, вболівальники не лише активно їх підтримували, але й  реально заробляли їм додаткові бали.

Захід пройшов весело, цікаво, чим і сподобався як учасникам, так і вболівальникам. На згадку про зустріч всі учасники команд отримали невеличкі подарунки від центру зайнятості. 
Наприкінці зустрічі учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання зробити такі змагання традиційними. 

О. Пипич, начальник відділу активної підтримки безробітних Світловодського міськрайонного центру зайнятості             

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __     ___    ____    ___   
/'___`\ /'__`\ /'___`\ /'___\ /'___`\
/\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \
\/_/// /__ \/_/_\_<_ \/_/// /__ \ \ _``\ \/_/// /__
// /_\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \L\ \ // /_\ \
/\______/ \ \____/ /\______/ \ \____/ /\______/
\/_____/ \/___/ \/_____/ \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015