Диплом на честь 100 річчя від Дня народження Сухомлинського

Аватар пользователя Администратор

Місяць тому радіоаматори Кіровоградської області прийняли рішення відзначити сторічний ювілей від Дня народження видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського. Дні активності проводилися з 24 по 30 вересня, працювати в ефірі потрібно було зі станціями, які використовували спеціальний позивний «EM 100 VS». Де 100 – це сторіччя видатного педагога, літера «V» визначає Кіровоградську область, а літера «S» - Сухомлинський.

Велику роботу у підготовці та проведенні взяли керівники радіоклубу: Сергій Василенко УР2ЖА, Михайло Кознодій УР5ЖКЬ, Микола Баланюк УТ5ЖЩ, Животовський Володимир УР5ЖАА. В Києві отримали дозвіл на позивний, відібрали радіоаматорів, які виявили бажання взяти участь у змаганнях. Вони повинні бути досвідченими, мати необхідну апаратуру. Виготовили спеціальні квитанції ЩСЛ, які підтверджують проведені в ефірі радіо зв’язки. З їх друком допоміг голова Онуфріївської районної адміністрації Сергій Самородченко.

Спеціальними позивними працювали оператори: Володимир Полтораков УРОЖР, Олександр Ліщенко УРОЖЬ, Дмитро Шелудько УРЗЖЙЦ, Михайло Кознодій УР5ЖКЬ, Сергій Житній УР7ЖТ з міста Олександрія, Анатолій Калашник УТ5ЖД з Олександрійського району, Володимир Животовський УР5ЖАА, Сергій Василенко УР2ЖА, Микола Рев’якін УР5ЖР. Більш детальну інформацію про Кіровоградський радіоклуб можна переглянути тут.

 Участь взяли і жителі Онуфріївського району Павло Кириченко УЬ1ЖТ, Сергій Ошека УС1ЖМ і Євген Залоїло УР3ЖКР. Для отримання диплому потрібно було провести мінімум два зв’язки зі станцією EM 100 VS на різних діапазонах, або на одному діапазоні, але різними видами випромінювання. За час проведення зі станціями, які працювали спец позивним було проведено 3500 сеансів зв’язку радіоаматорами з 57 країн світу.

Найбільшу активність показали два майстри спорту з Онуфріївки: Павло Кириченко 1500 сеансів і Сергій Ошека 800 сеансів. Після підведення підсумків розпочалася процедура видачі дипломів. Вже видано 197 дипломів радіоаматорам 30 країн і видача продовжується.

Проведенням неділі активності та її підсумками зацікавилися працівники музеїв Сухомлинського в Павлиші та Києві та родичі видатного педагога. Керівники радіоклубу кажуть, що були приємно здивовані цікавістю до заходу на міжнародному рівні, тому зараз вирішується питання, що б диплом Сухомлинського став щорічним.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  __ __     __     __    ______  
/\_____ \ /\ \\ \ /'__`\ /'__`\ /\ ___\
\/___//'/' \ \ \\ \ /\_\L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/
/' /' \ \ \\ \_ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \ \___``\
/' /' \ \__ ,__\ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
/\_/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\// \/_/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015