Державна лісова охорона щоденно на варті лісу

Аватар пользователя Официальный источник

Державне підприємство «Онуфріївське лісове господарство» постійно проводить  з жителями району  роз’яснювальну роботу щодо самовільних рубок.  З метою посилення охорони лісів, збереження лісових ресурсів і підвищення ефективності їх використання лісівники Онуфріївського лісгоспу тісно співпрацюють з екологічною службою та органами міністерства внутрішніх справ, організовуючи патрулювання лісових насаджень протягом року.

Лісові насадження, які створюють лісівники, мають використовуватися планомірно, бо ліс, як і живий організм, має свої ступені стиглості та терміни заготівлі. Тих же, хто його не садив, менше усього це цікавить. Після варварських набігів залишаються рани не лише на тілі дерев, а й у душах тих, хто його виростив.  Ще знаходяться «підприємливі добродії», які намагаються поповнити свій бюджет за чужий рахунок, йдучи навіть наперекір своїй совісті.  Протягом 2017 року на підприємстві виявлено 3 випадки самовільних рубок дерев в лісових насадженнях, які завдали шкоду на суму 36695 грн., паралельно з цим було накладено адміністративне стягнення в розмірі 170 грн.

Для інформації:  згідно статті 65 КУпАП (незаконна порубка) –наприклад, за кожне дерево, зрубане або пошкоджене до ступеня припинення росту діаметром до 14 сантиметрів, вам доведеться  сплатити 234,49грн таксової вартості за заподіяну шкоду. Звісно зі  збільшенням діаметра дерева, відповідно буде збільшена плата за заподіяну шкоду. Крім цього буде накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 грн.

При вирубуванні хвойних дерев віком до 41 року в грудні-січні місяці, розмір шкоди обчислюється за цією таксою, збільшеною у 3 рази. В зловмисників склалася така думка, що сухостійні дерева можна забирати не боячись покарання, так ось для справки повідомляємо, що розмір шкоди в таких випадках обчислюється за цією ж таксою, але зменшеною у 2 рази.

Для придбання лісопродукції звертайтеся в лісництва за тел. 2-05-50,      9-41-31 та за пиломатеріалами в лісгосп за тел. 2-10-84, 2-02-78.

Застерігаємо вас від вчинення протиправних дій.

Обов’язок кожного громадянина – дотримуватись правил поводження у лісі. Лише спільними зусиллями лісівників та населення ми зможемо вберегти та примножити  наші зелені краєвиди степового краю.

 

Головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп» М.Косенко

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   __     ___     __    ________ 
/\_____ \ /'__`\ /'___`\ /'__`\ /\_____ \
\/___//'/' /\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ \/___//'/'
/' /' \/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_/_\_<_ /' /'
/' /' /\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ /' /'
/\_/ \ \____/ /\______/ \ \____/ /\_/
\// \/___/ \/_____/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015