Дерева помирають стоячи

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Або чи перехреститься один мужик доки грім не гряне

На сторінках нашого видання вже декілька разів піднімалось питання гнилих дерев в Онуфріївському парку. Та й дійсно, тільки дмухне сильний вітер як парк весь завалює гнилими деревами. Неодноразово це питання піднімалося на зборах рибаків та сходах громади Онуфріївки.

Технік парку В. Уткін розповідав що без дозволу екологів він не має права прибрати гнилі дерева, а отримати такий дозвіл надзвичайно складно. Екологам було направлено листа і вони відповіли, що на дерева товщиною стовбура до 5 см. дозволу не потрібно зовсім, а на аварійні дерева вони такий дозвіл дають без всіляких проблем.

 Тоді працівники регіональної служби заспівали другу пісню: мовляв, коштів зовсім не має, нема за що купити ні паливо для пилки ні мастило, та й цепи точити терміново потрібно, і знову ж таки немає за що…

На днях в Онуфріївці знову був сильний вітер і зрозуміло, що парк завалило гнилими деревами. По острову пройти зовсім нема як, дивіться фото.

Онуфріївський парк є місцем відпочинку не лише для жителів нашого району – досить часто до нас приїздять екскурсії. То ж не дай Боже щоб таку екскурсію накрило гнилим деревом…

По проблемам Онуфріївського парку автор особисто пройшов усі інстанції нашої районної влади, відповідають що там усе просто чудово, а коли трапляється якась халепа, говорять, що парк утримує організація яка не підчиняється районній владі.

Тому виникла ідея звернутися з листом на «гарячу лінію» до голови облдержадміністрації. Замість того щоб покласти моє звернення на стіл голові ОДА, його від футболили на Онуфріївську РДА до О. Пеннера, а той переправив його керівнику регіональної служби, тобто тому на кого я й скаржився. Ситуація прямо скажемо анекдотична.

Було це в травні цього року і відповіді від регіональної служби я не отримав по ці пори.

Може дехто й подумає: чи йому не має що робити? А я просто не хочу щоб хтось загинув чи скалічився через чиєсь недбальство. То й не знаю що робити, написати Президентові – так спустять назад О. Пеннеру. Мабуть буду чекати грому…

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Подібні проблеми були й з Онуфріївським кладовищем. Замінили директора і зміни на краще сталися разючі. Чому не замінять Уткіна? Чи вони знають за що вони його держать?
Аватар пользователя Гость

Шановний Владислав Павлович. Скажіть будь ласка, як працівникам парку дізнатися що дерево аварійне, якщо зовні воно від здорових нічим не відрізняється? Переносних рентген апаратів у них нема.
Аватар пользователя 1

по зовнішнім ознакам думаю, але думаю тут також претензія, що дерева (великі гілки) які завалилися прибираються не вчасно, або взагалі не прибираються...
Аватар пользователя Гость

Є різні методи перевірки. Можна знайти на дереві дупло і заглянути в середину. Таке пусте дерево стоїть між Білою їдальнею і резиденцією пана Уктіна, ще одне стоїть коло столика відразу за першим містком, там таке дупло що людина всередину легко поміститься. Тут ніякого апарату не потрібно. Можна у підозрілому дереві ручним дрилем з тоненьким свердлом просвердлити отвір і по стану деревини побачити що дерево гниле. Є дуже ба тато методів, було б бажання. Зупинюся на самому простому. Цю історію розповів мені чоловік, який свою першу ходку зробив ще в сталінські часи. Тримали народ тоді в Єжових рукавицях і садили всіх підряд часто не розібравшись толком. Країні були потрібні дармові робочі руки. І от перший «робочий» день, вивели зеків в ліс, розбили по парах,видали пилки ф сокири, і дістався в напарники нашому героєві старенький хилий чолов’яга, який мабуть все життя провів за гратами. Всі ув’язнені накинулися на дерева, а чолов’яга ліг під дерево і попросив лягти нашого героя, та він відмовлявся, бо знав, коли не виконає норму йому зріжуть продуктовий пайок та й про дострокове звільнення можна буде тільки мріяти. Але самому ручною пилкою «Дружба-2» пиляти було неможливо… Перед самим обідом старенький встав і почав ходити між деревами стукаючи по ним обухом сокири і прислухаючись до звуку. Вибравши саме велике дерево почали пиляти. І диво, через декілька сантиметрів пилка пішла легко-легко, бо дерево було гниле. Легко і швидко дерево звалили, розпиляли на швирки і склали. Прийшов замірщик, виміряв і записав до блокноту, що такі то в’язні денну норму виконали. Тобто для того щоб дізнатися чи гниле дерево модна просто по ньому постукати. А Уткін чомусь чекає коли воно саме впаде, тоді намагаються його розпиляти та прибрати і то тільки там де люди ходять. В інших місцях воно гніє роками. Якщо його не можна загнати комусь на дрова.

Добавить комментарий

  ____    __     __    ______    __   
/'___\ /'__`\ /'_ `\ /\ ___\ /'__`\
/\ \__/ /\_\L\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/ /\_\L\ \
\ \ _``\ \/_/_\_<_ \ \___, \ \ \___``\ \/_/_\_<_
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015