День зайнятості для мешканців Млинківської сільської ради

Аватар пользователя Официальный источник

Фахівці Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для мешканців в Млинківської сільської ради здійснили виїзну акцію, мета якої ознайомлення  місцевих жителів та роботодавців  з  послугами,  що  надаються  службою  зайнятості.

У рамках заходу заступником начальника відділу надання соціальних послуг Світланою Яцун  з представниками Млинківської сільської ради було обговорено питання щодо необхідності створення нових робочих місць для працевлаштування  безробітних, підтримки малого та середнього бізнесу, розширення видів та збільшення обсягів фінансування громадських робіт та можливості служби зайнятості з цих напрямків.

       Мешканці громади були проінформовані  щодо послуг служби зайнятості, надання інформації стосовно трудового законодавства, законодавства про зайнятість населення. Була надана  інформація про ситуацію на ринку праці району, соціальні послуги, що надає служби зайнятості: сприяння в  працевлаштуванню, підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом професійного навчання, в т.ч. отримання ваучера для підвищення їх кваліфікації, створення власної справи шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю та ін. Жителі  громади, які відвідали захід, мали можливість ознайомитись з вакансіями що надійшли від роботодавців району та  інших регіонів.

 Цікавий інтерактивний захід провів для старшокласників місцевої  загальноосвітньої школи провідний фахівець районної філії обласного центру зайнятості з профорієнтації Вадим Крамаренко. Фахівець ознайомив  учнів із формулою успішного вибору професії: «Хочу-Можу-Треба». Школярі дізналися про найбільш затребувані професії на ринку праці району, перспективи працевлаштування за ними та навчальні заклади, в яких їх можна опанувати. Із зацікавленістю діти слухали новини про професії майбутнього. Під час бесіди з учнями особлива увага зверталась на затребуваність на ринку праці робітничих професій.   Фахівець центру зайнятості повідомив про послуги служби зайнятості, зокрема, щодо можливості проходження в центрі зайнятості професійної діагностики на визначення професійної спрямованості особистості. З метою виявлення інтересу до певного виду професійної діяльності,  під час заняття учні пройшли диференційовано-діагностичне опитування за методикою                    Є. Клімова.                

Всі відвідувачі були задоволені можливістю отримання послуг районної філії  безпосередньо на території громади. 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     __     _     __   
/'_ `\ /\ \\ \ /'_ `\ /' \ /'__`\
/\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\L\ \
\ \___, \ \ \ \\ \_ \ \___, \ \/_/\ \ \/_/_\_<_
\/__,/\ \ \ \__ ,__\ \/__,/\ \ \ \ \ /\ \L\ \
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015