День працівників культури

Аватар пользователя Официальный источник

4 листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, культпрацівники Онуфріївщини відзначали своє професійне свято. Цього дня в районному будинку культури відбувся IV-й районний фестиваль-конкурс аматорського мистецтва «Осінній зорепад».

Працівників клубних, бібліотечних, музейних закладів району, дитячої школи мистецтв, учасників художньої самодіяльності щиро і сердечно привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дуднік, голова районної ради Тетяна Уткіна, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Світлана Балим.

Звертаючись до присутніх, Ігор Валерійович зазначив, що професія працівників культури і поклинання аматорів народної творчості - особливі, тому, що дарують людям хвилини радості, спілкування зі світом прекрасного, наповнюють душі високими і світлими почуттями, допомагають долати труднощі сьогодення.

Він висловив працівникам культури та учасникам художньої самодіяльності слова щирої вдячності за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, примноження традицій своїх попередників, професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток культури.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дуднік спільно з головою районної ради Тетяною Уткіною нагородили кращих представників галузі – директора Куцеволівського сільського Будинку культури Надію Житну (Почесна грамота), директора Млинківського Будинку культури Вікторію Нестеренко, соліста районного Будинку культури Юрія Стрижака, керівника дитячого хореографічного колективу «Калинка» районного Будинку культури Марину Пітоню, директора районної бібліотеки Наталію Сороку, завідуючу Камбурліївською сільською бібліотекою Ольгу Єрмакову, викладачів Онуфіївської школи мистецтв Валентину Ткаченко та Вікторію Курлюк грамотами, подяками та заохочувальними відзнаками райдержадміністрації та районної ради.

Текст Ірина Єрмакова, фото Владислав Овчаренко

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Уткіна Т.І.

Шановний Владиславе Павловичу! Ваші фото-якісні,висвітлення районних новин-швидке, теми-актуальні.Щира подяка. А от текст до матеріалу День працівників культури,написаний І.Єрмаковою(яка навіть не була на тому святі) ,м'яко кажучи,неправдивий.Або вона зовсім не вміє писати або навмисно спотворює події. Думаю,не варто довіряти тому,хто викривляє об'єктивність Ваших матеріалів

Добавить комментарий

  __     __     __     __     __   
/'__`\ /'__`\ /'_ `\ /'__`\ /'__`\
/\_\L\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ /\_\L\ \
\/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \ \___, \ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015