День Перемоги в Онуфріївці

Аватар пользователя Администратор

9 травня в центрі Онуфріївки, відбулася урочиста хода та мітинг. Колона  в якій зібралися керівники району та селища, працівники організацій та установ райцентру, жителі Онуфріївки була сформована біля районного Будинку культури і пройшла центром селища. На узбіччі вулиці стояли учні Онуфріївської школи, деякі з них тримали в руках портрети своїх родичів які воювали у Другій Світовій Війні.

Першу зупинку колона зробила біля обеліску Слави, де відбулося урочисте покладання квітів. Наступна зупинка була біля Братської могили де відбувся мітинг та панахида.

Перед присутніми виступив голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко. Сергій Миколайович розповів присутнім про страшні часи Другої світової і зауважив, що на жаль через 72 роки на Сході України йдуть бойові дії, гинуть люди. Наступною до мікрофону запросили заступника голови Онуфріївської районної ради Катерину Калницьку. В своєму виступі Катерина Миколаївна поздоровила присутніх з Днем примирення та Днем перемоги та побажала Україні мирного неба та щасливого майбутнього.

Очільники району тепло поздоровили ветеранів війни Кохна Михайла Якимовича та Костевича Сергія Леонідовича, вручили їм подарунки, а учні місцевої школи вручили квіти, які ветерани поклали до Братської могили. Наступним перед присутніми виступив голова Онуфріївської селищної ради Леонід Пивовар. Леонід Федорович подякував ветеранам, працівникам тилу та всьому українському народу за перемогу.

Поминальну панахиду по загиблим та померлим провів настоятель Храму Іоана Предтечі селища Онуфріївка отець Іоан. Після завершення панахиди ведуча Юлія Шмиголь оголосила про завершення мітингу та запросила присутніх на святковий концерт. 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     ___     _     _     __   
/\ \\ \ /'___`\ /' \ /' \ /'_ `\
\ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\_, \ /\_, \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_/\ \ \/_/\ \ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ // /_\ \ \ \ \ \ \ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ /\______/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/_____/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015