День партизанської слави в Онуфріївці

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В минулу п’ятницю Онуфріївщина святкувала День партизанської слави. О восьмій годині біля адмінбудинку була сформована колона, яку очолили прапороносці, учні Онуфріївської школи. Участь у ході взяли працівники установ та організацій райцентру, учні місцевої школи, жителі райцентру.

Колона пройшла алеями парку до Братської могили, де покояться закатовані та розстріляні фашистами в роки війни. Відкрила мітинг секретар Онуфріївської селищної ради Валентина Філатова. Розпочався мітинг з хвилини мовчання. Наступним місцем зупинки була стіна, де в роки війни фашисти розстрілювали патріотів та полонених.

Перед присутніми виступила голова Онуфріївської ветеранської організації Людмила Семенова, Людмила Володимирівна розповіла присутнім про партизанський рух в Україна в роки Другої Світової Війни, який охопив майже всю територію нашої Батьківщини. В лавах партизанських загонів з окупантами воювали понад 220 000 бійців в складі 53 партизанських з'єднань, 2145 партизанських загонів і 1807 партизанських груп. Під час партизанських рейдів було знищено безліч військової техніки та близько півмільйона фашистів. Для боротьби з партизанами фашистам доводилося знімати з фронту полки а інколи і цілі дивізії, що давало можливість Червоній Армії перегруповувався та проводити наступи.

За відсутності великих лісів в нашому районі не було партизанських загонів, але діяла підпільна група в складі 37 чоловік. Деякі наші земляки брали участь у партизанських загонах за межами району, це Турлюн Степан Максимович і Кошицька Ганна Василівна. Розстріляних та закатованих патріотів вшанували хвилиною мовчання

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    _     __     _    ______  
/\ ___\ /' \ /'__`\ /' \ /\ ___\
\ \ \__/ /\_, \ /\_\L\ \ /\_, \ \ \ \__/
\ \___``\ \/_/\ \ \/_/_\_<_ \/_/\ \ \ \___``\
\/\ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015