День Куцеволівки

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В суботу 23 вересня Куцеволівка святкувала свій черговий, 263 День народження. Деякі хвилювання у організаторів та гостей свята викликала погода, адже з самого ранку йшов дощ, але на момент початку свята природа оговталась і подарувала чудовий, сонячний день.

В фойє сільського Будинку культури гостей зустрічала виставка учнів місцевого НВК та виїзна торгівля. Після огляду виставки гостей запросили до зали. Розпочався святковий концерт з виступу найменших жителів села, а потім до мікрофону запросили Куцеволівського сільського голову Любов Перепеляк.

В своєму виступі Любов Григорівна зокрема зазначила: наше рідне село святкує чудове свято – День народження, хоч цифра 263 це не «кругла» дата, але хочеться щоб свято пройшло якомога краще. Наше село красиве, багате лісами, красивими краєвидами, але ще прекрасніше наше село чудовими трудолюбивими людьми, які своєю невтомною працею допомагають громаді процвітати. Це ті люди, які не звикли до слави, але їх щоденна праця, це те джерело, людської мудрості і самовідданості. То ж дозвольте урочисто відзначити найкращих громадян нашого села.

Загадала Любов Перепеляк і про буремні воєнні роки, на полях Другої Світової війни загинуло 420 куцеволян, i вже ніколи не повернулися в рідну Куцеволівку. Під час визволення села загинуло близько півтори тисячі радянських воїнів. Багато загиблих ще лежить невідомими в куцеволівській землі. В селі постійно ведеться пошукова роботі, так тільки в цьому році вісім червоноармійців були перепоховані.

На жаль відходять у Вічність учасники бойових дій, наразі в селі їх залишилося тільки двоє. Закінчила свій виступ словами: «Мій рідний край – село дзвінкоголосе у серці збережу навіки я, духмяні трави і п’янкі покоси  комбайну спів і пісню солов’я. Всім вам бажаю здоров’я, добробуту,  миру над головою, щоб всі ваші мрії здійснилися, Втоми не знали ні в чому ніколи! Будьте здорові на многії літа».

Наступним до мікрофону запросили голову Онуфріївської державної адміністрації Сергія Самородченко. Сергій Миколайович тепло поздоровив присутніх зі святом, вручив грамоти облдержадміністрації Олександру Шибі і Катерині Гондюк, а також подяки РДА Аллі Холявці. Громаді села подарував чудову картину. Представник народного депутата України Анна Трубаченко вручила від імені депутата подарунки чотирьом батькам наймолодших жителів села і побажала, щоб на наступний рік, немовлят, а значить і подарунків було більше.

А далі була чудова святкова програма від  місцевих аматорів сцени та гостей – Світловодського народного аматорського ансамблю «Вогник».

Після концерту всіх бажаючий частували кашею від Віктора Потіцького, численні атракціони та ігрова програма. Свято вдалося на славу. Вміють в Куцеволівці і чудово працювати і гарно святкувати.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______    __     __     ____  
/'_ `\ /\ ___\ /'_ `\ /'_ `\ /'___\
/\ \L\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/
\/_> _ <_ \ \___``\ \ \___, \ \ \___, \ \ \ _``\
/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \ \ \ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015