Демобілізованим військовим допомагають повернутися до мирної праці

Аватар пользователя Официальный источник

Учасникам антитерористичної операції необхідна особлива увага та відповідна допомога, спрямована, зокрема, на відновлення та вдосконалення їхніх професійних навичок та вмінь.
«З метою сприяння зайнятості громадян зазначеної категорії населення центром зайнятості забезпечується надання їм широкого спектра соціальних послуг. В першу чергу, підбір роботи, у т.ч. тимчасової, організація професійного навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, сприяння у започаткуванні підприємницької діяльності, а також надання їм профорієнтаційних, інформаційних та консультаційних послуг», – розповіла Наталія Супрун, директор Онуфріївського районного центру зайнятості.

 У поточному році по допомогу в пошуку роботи до Онуфріївського районного центру зайнятості звернулася 51 особа з-поміж демобілізованих учасників бойових дій. В результаті активними формами зайнятості були охоплені 92%.

За словами Н.Супрун, у кожному конкретному випадку ретельно відпрацьовуються всі можливі підходи до вирішення питання працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО з урахуванням їхнього професійного досвіду, індивідуальних здібностей, здатності конкурувати на ринку праці тощо.
Варто зазначити про взаємодію районного центру зайнятості з роботодавцями та іншими соціальними партнерами в плані забезпечення роботою учасників АТО.

Так, ефективною є співпраця з філією ТОВ «Верес», ТОВ ТВФ «Промтехснаб», ПП «БОНДСЕРВІС», ТОВ «Євробитхім», приватними підприємцями (Коваленко І.М., Гунько К.В.), а також з органами влади та місцевого самоврядування, зокрема, Успенською, Попівською сільськими та Павлиською селищною радами.

 

О.Майборода, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Онуфріївського районного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     ___     __    ______  
/'_ `\ /\ \\ \ /'___`\ /'_ `\ /\ ___\
/\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/
\/_> _ <_ \ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_> _ <_ \ \___``\
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ // /_\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \/_/\_\_/ /\______/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/_____/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015