Цвіт канни дивує працівників і гостей лісгоспу

Аватар пользователя Официальный источник

В цьому році дуже сухе й спекотне літо, а на клумбах державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» квітнуть квіти, зеленіють ялини та кущі ялівцю, а особливо дивує цвіт кал. За ними дуже добре доглядали в зимовий період і на весні висадили понад 100 кущів.

 Турбота за ними проводиться щодня не покладаючи рук, бо необхідно    прополювати від захаращеності, розпушувати ґрунт, щодня поливати, підживлювати для покращення якості квітки та вести боротьбу зі шкідниками та хворобами.

      Хочеться, щоб ці чарівні створіння однорічні, багаторічні – кали, троянди, пахучі яскраві чорнобривці, лілії, петунії, іриси  приносили радість працівникам та відвідувачам підприємства різноманіттям барв і ароматів до самих морозів.

 

Прес-секретар лісгоспу.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ____   ________   ___     __   
/'_ `\ /'___\ /\_____ \ /'___`\ /'__`\
/\ \L\ \ /\ \__/ \/___//'/' /\_\ /\ \ /\_\L\ \
\ \___, \ \ \ _``\ /' /' \/_/// /__ \/_/_\_<_
\/__,/\ \ \ \ \L\ \ /' /' // /_\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ /\_/ /\______/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015