Cтало відомо, коли розпочнеться навчання токарів

Аватар пользователя Официальный источник

У сучасних умовах ринку праці професійне навчання безробітних сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності та прискоренню працевлаштування. Саме тому обласна служба зайнятості регулярно організовує професійну підготовку безробітних під конкретні робочі місця, застосовуючи різні форми та види професійного навчання.

На сьогодні професія токаря є однією з найбільш відомих і популярних професій. Необхідність у цих фахівцях – постійна.

Цій професії вже три століття, але вона, як і раніше, затребувана на ринку праці й сьогодні. Основний зміст роботи токаря обробка металу різанням, тобто послідовне зняття з заготовки шару металу за допомогою ріжучого інструменту.

З метою підготовки токарів, за сприяння обласного центру зайнятості, 20 серпня поточного року, на базі Харківського центру  професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян. Курс навчання триватиме 6,0 місяців.

У перші дні навчання слухачі ознайомляться з основами технології, металознавства, опору матеріалів, системою допусків і посадок, принципами роботи токарного верстата і навчаться його лагодити.

Після закінчення навчання, кваліфікований токар з легкістю знайде стабільну роботу в ремонтних майстернях, на механічних та машинобудівних заводах, великих промислових підприємствах, в автомайстернях тощо. Крім цього, опанувавши токарську справу можна займатися індивідуальною трудовою діяльністю чи відкрити власні майстерні та ін.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     ___     __     __   
/'_ `\ /'__`\ /'___`\ /'_ `\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \___, \ \/_/_\_<_ \/_/// /__ \ \___, \ \ \___, \
\/__,/\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \
\ \_\ \ \____/ /\______/ \ \_\ \ \_\
\/_/ \/___/ \/_____/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015