Чудовий відпочинок в чудовому місці

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В суботу 18 серпня на базі відпочинку «Ромашка» очікували на гостей. Працівники Онуфріївського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді організували та провели відпочинок вихідного дня для учасників АТО. Для підвезення відпочиваючих задіяли шкільний автобус.

Організатори відпочинку: заступник директора центру, начальник відділу Наталія Білан, спеціаліст центру Олена Соса та психолог Алла Назаренко запросили відпочивальників на сніданок, а кухарі розпочали приготування юшки та польової каші. Після сніданку присутніх запросили на концерт, який підготували учні Куцеволівської школи під керівництвом директора сільського клубу №1 Сергія Яцини. Було дуже багато чудових номерів, кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками. Прийшли послухати юних артистів і відпочиваючі бази, які в основному приїхали в наш район на відпочинок з міста Кривий Ріг.

Приїхав привітати воїнів АТО голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко. Сергій Миколайович привітав присутніх, побажав гарного настрою та відпочинку, а юним артистам подякував за чудовий концерт та вручив солодкі подарунки.

Після концерту учасників відпочинку запросили на спортивні змагання які проводив завідувач сектору молоді та спорту Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Чаун. Бажаючі змогли пограти в шашки та шахи, спробувати свої сили в перетягуванні канату та грі в волейбол. Після спортивних змагань на свіжому повітрі відпочиваючих запросили на обід. Після смачного обіду відпочиваючі каталися на човнах по Дніпру, купалися та засмагали.

Ввечері задоволені відпочивальники повернулися додому. Учасники відпочинку дякували організаторам за відпочинок та відмічали високий рівень підготовки та проведення заходу

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    __ __     ____    ___     _   
/' \ /\ \\ \ /'___\ /'___`\ /' \
/\_, \ \ \ \\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \ /\_, \
\/_/\ \ \ \ \\ \_ \ \ _``\ \/_/// /__ \/_/\ \
\ \ \ \ \__ ,__\ \ \ \L\ \ // /_\ \ \ \ \
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/_/ \/_/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015