Чому не приїхали «батути»?

Аватар пользователя Администратор

Вчора користувач сайту запитав у нас в коментарі, чому на святі Дня селища не було де погратися дітям, адже щорічно на святах бувають багато різних атракціонів. З цим питанням ми звернулися до працівників Онуфріївської селищної ради і отримали від них коментар такого змісту:

«Велике "Дякуємо" ФОП Лозовенко за зірване свято 10.09.2016р., на яке так чекала наша дітвора.  Як гарно вони обіцяли: привезти на свято пересувні дитячі атракціони, а саме: «надувного батуту 17*6, карусель ромашка 3*3, батут банджо 1шт 6*3, тир 6*2, солодка вата та попкорн 1 точка по2м2, повітряні кульки 1 точка по 2м2, призовий атракціон дартс 1 шт по 2м2.» 

Була подана реклама щодо пересувних дитячих атракціонів.   А їх колектив, який так просився взяти участь у святі, на святкування   не приїхав і навіть завчасно нас не повідомив. 

Тому наша з ними співпраця буде розгянута на наступній сесії районної ради, за участі всіх сільських та селищних голів, де ми повідомим пристуніх про ситуацію що склалася і попередимо всіх голів сільських рад про те, що ФОП Лозовенко не надійний партнер і може легко підвести іншу громаду так, як він підвів Онуфріївку.»

Як доказ того, що така домовленість дійсно існувала, працівники селищної ради надали нам фотокопію договору, яку ми прикладаємо.   

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ________  __ __     __   
/'_ `\ /'_ `\ /\_____ \ /\ \\ \ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' \ \ \\ \ /\ \L\ \
\ \___, \ \/_> _ <_ /' /' \ \ \\ \_ \/_> _ <_
\/__,/\ \ /\ \L\ \ /' /' \ \__ ,__\ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ /\_/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015