Чому Леонардо важливіший Гагаріна

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

12 квітня в Україні відзначали День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний День космонавтики, бо саме в це день перший космонавт Юрій Гагарін полетів у космос. Напередодні відбулося чергове засідання слухачів університету третього віку, я вважав, що саме це буде темою і навіть приготував коротенький виступ.

Адже розповісти є про що, Україна приймала активну участь у освоєнні космосу. Генеральний конструктор Сергій Корольов наш земляк, уродженець Житомира, і в цьому році виповнюється 110 років з дня його народження. Був українцем космонавт №4 Павло Попович, а другий космонавт, взагалі наш земляк олександрієць Леонід Попов. В минулому він разом з бортінженером Рюміним відвідував наш район.

Поруч з нашим районом, в Павлівці живе мати іншого покорителя космосу Юрія Маленченка, який п’ять раз виходив у відкритий космос. Зараз працює в Зоряному містечку Іван Верба, можна було б запросити його брата Олександра, дуже багато матеріалів Іван Олександрович передав до Онуфріївського музею, директор якого відвідує навчання, можна було б зробити чудову тематичну виставку. Тай про першого українського космонавта Леоніда Коденюка можна було б згадати.

А натомість зайняття були присвячені… Леонардо Да Вінчі. На мій погляд, це відбувається тому, що деякі намагаються забути та максимально очорнити минуле, мовляв, раніше все було погано, а тепер нас чекає світле майбутнє, потрібно лише трішки почекати. А от тільки переконати мене в цьому неможливо. За тих часів, я отримав безкоштовну освіту, отримував стипендію, на яку міг прожити, а зараз онук навчається у ВУЗі і це навчання влітає батькам у велику копієчку.

Відучившись я мав роботу, тай не будь яку, а на вибір. Спробуйте зараз влаштуватися по спеціальності, от і працюють продавцями люди з вищою освітою. Коли хворів отримував безкоштовну медичну допомогу та лікарняний. Декілька раз безкоштовно отримував путівку на оздоровлення до санаторію.

 Більшість об’єктів в Онуфріївці побудовані в семидесяті роки минулого сторіччя, як і більшість домоволодінь. Працювали два цегляні заводи і цегли все одно не вистачало, спробуйте зараз не те що будуватися, а просто підремонтуватися. І це не тільки проблема громадян, а й селища дивлячись на невідремонтовані будівлі кінотеатру, Будинку культури, спортзалу «Колос» та інші.

Згадую вулиці та шляхи які тоді були, а от днями їздили на цвинтар у Млинок із сином, так зуби на ямах цокотіли в обох. То ж для того щоб сказати що тоді було гірше, потрібно зробити гарніше в сьогоденні.

А зайняття я вирішив залишити, я багато читав про Леонардо, це була надзвичайна людина якого можна гордитися. Але слухати як одне й те саме читають з папірців виступаючі? То ж давайте будемо пам’ятати те що сказав Шевченко

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь.

Бо хто матір забуває,

Того Бог карає,

Того діти цураються...

 

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Я взагалі то не проти Гагаріна чи Да Вінчі, але мені не зрозуміло чому Гагарін герой? Тому що він помер на роботі? Так багато хто помер на роботі, але ж вони не герої чомусь!? Та і в космос літають зараз часто космонавти, але вони теж не герої! Тому пояснення тут може бути тільки одне - пропагандисткій машині СССР потрібен був герой, от вони його і зробили! Та і зрівнювати митця з космонавтом не варто... Що стосується Дня космонавтики, то згоден що варто було б присвятити цей день космонавтиці, але як кажуть - "хто плате, той і замовляє музику", тому якщо ви не платите то і .....
Аватар пользователя Администратор

По моему мнению он герой потому что сделал это ПЕРВЫЙ. Гагарин первый космонавт планеты, Леонов первый вышел в отрытый космос, Терешкова первая женщина космонавт, Коденюк первый украинский космонавт и т.д. Главное здесь слово ПЕРВЫЙ. А в остальном я согласен как с автором публикации, так и с вами.
Аватар пользователя Гость

По тексту есть конкретные замечания, или,как всегда, все только на эмоциях,ты еще бы добавил что Путин пуйло и патриотично и по теме.Лучше скажи когда это Леонардо стал "видатним украинцем"?Может его назначили, а я пропустил?Вы тупое,ограниченное рогалье,которое видит только то,что ему разрешают видить"с верху".Снимите кастрюли,посмотрите вокруг,жизнь прекрастна,весна началась,птички поют,а вы отравляете воздух своей звериной ненавистью к нашим прошлым достижениям.Обидно,что сейчас упали на дно,берите лопаты и углубляйтесь,Черное море выкопали,так что все у вас получится!

Добавить комментарий

  ___     __    ________  ______   __ __   
/'___`\ /'_ `\ /\_____ \ /\ ___\ /\ \\ \
/\_\ /\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' \ \ \__/ \ \ \\ \
\/_/// /__ \/_> _ <_ /' /' \ \___``\ \ \ \\ \_
// /_\ \ /\ \L\ \ /' /' \/\ \L\ \ \ \__ ,__\
/\______/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/_____/ \/___/ \// \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015