«Чисто не там де прибирають, а там де не смітять»

Аватар пользователя Официальный источник
Щоденно перебуваючи в лісових насадженнях у справах, можна часто зустріти непривабливу картину на узліссі в вигляді побутових відходів, які вивозяться жителями району з своїх присадибних ділянок. При такій картині, в душі завжди піднімається хвиля обурення та протесту проти такого свавілля над рідною природою. В кожному населеному пункті існують санкціоновані сміттєзвалища, комунальними службами проводиться постійний вивіз побутових відходів механізованим методом, але все одно знаходяться «добродії», які несуть та везуть до ближніх лісових насаджень свій мотлох.
Засмічення лісів, полезахисних смуг побутовими відходами вважається правопорушенням. Стаття 73 Лісового Кодексу України про адміністративні правопорушення  передбачає  накладення штрафу на громадян від одного до трьох мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від трьох до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян, при вчиненні даного порушення.
Тож давайте любити природу по справжньому, підтримуючи її в чистоті. І вона завжди віддячить Вам своїм затишком та красою у час відпочинку всією родиною.
Пам'ятайте: Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.
 
Адміністрація ДП«Онуфріївський лісгосп»
Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    __ __     __    ______    __   
/' \ /\ \\ \ /'_ `\ /\ ___\ /'_ `\
/\_, \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \
\/_/\ \ \ \ \\ \_ \ \___, \ \ \___``\ \/_> _ <_
\ \ \ \ \__ ,__\ \/__,/\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015